PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Assassin's Creed Syndicate Detaylandırıldıerkolay
12.Mayıs.2015, 23:59
Assassin's Creed Syndicate Detaylandırıldı
Ubisoft'un geçtiğimiz günlerde ön tanıtımını gerçekleştirdiği Assassin's Creed Syndicate resmi olarak duyuruldu ve detaylandırıldı. İşte ayrıntılar...https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/15-05/09/intro-1431203734.jpg

Hatırlanacağı üzere Ubisoft geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği etkinlikle yeni Assassin's Creed oyununun ön tanıtımını gerçekleştirmiş, oyun hakkındaki asıl detayların ise 12 Mayıs'ta (yani bugün) 19:00'da gerçekleşecek olan etkinlikle duyurulacağını belirtmişlerdi. Beklenen an sonunda geldi çattı. Ubisoft oyun hakkında merakla beklenilen detayları açıkladı. Yeni Assassin's Creed oyununun isminin Syndicate olduğu belirtildi. Bu zaten hemen hemen oyun ilk duyurulduğundan beri bilinen bir durumdu. Oyunun senaryo modunda ise iki ana karakterimiz olacağı ve bazı bölümlerde bu karakterler arasında geçiş yapabileceğimiz açıklandı. Daha önceden de iddia edildiği üzere Assassin's Creed Syndicate'te ki ana karakterimiz Jacob Frye olacak. Jacob Frye'a eşlik edecek karakterimizin adı ise Evie Frye. Evie oyundaki dişi karakterimiz olarak karşımıza çıkacak.

Assassins Creed Syndicate TanıtımıTLG_q54eowY

Assassin's Creed Syndicate'in ana senaryosunun ortalama olarak %75'i Jacob Frye üzerine kuruluyken, yaklaşık olarak %25'i ise bayan karakterimiz Evie Frye üzerine kurulu olacak. Oyunumuzun senaryosu ise Victoria döneminde Londra'da geçecek. Hikayemiz, iki kardeşin Victoria dönemindeki yeraltı suç dünyası, suikastçılar ve tapınakçılar üçgenindeki macerasını konu alacak. Assassin's Creed Syndicate'te multiplayer yani çevrimiçi çoklu oyuncu modu da bulunmayacak. Açıkçası bu beklenmedik bir hamleydi. Ubisoft tarafından geliştirilen yapım AC: Unity'de olduğu gibi PS3 ve Xbox 360 es geçilerek PC, PS4 ve Xbox One için 23 Ekim'de satışa sunulacak.

Osman TUFAN - SDN (https://shiftdelete.net/assassins-creed-syndicate-detaylandirildi-60442)