PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haydar Dümen'li Yandex ReklamıSir.Vanity
10.Mayıs.2015, 15:29
Yandex… Hem de Haydar DÜMEN’li…İzledim reklamı, Haydar DÜMEN konusu ilginç tamam kabul. Ama dedim Özlem sen yine reklamdan uzaklaşıp konuyu saptırıp uzatırsan ne olacak? Sonra amaaan dedim, göze aldım, yazdım:)


Biraz araştırma yapayım dedim. Haydar DÜMEN okurlarına ne gibi cevaplar veriyor dedim… Baktım okudum biraz :) Bir an için reklamı yazmaktan vazgeçer gibi oldum…. Yok dedim okuyamayacağım dedim, en iyisi dedim, araştırmamak dedim, sonuçta bana ne dedim insanların sorunlarından dedim… Reklamı tekrar izledim:)


https://www.youtube.com/watch?v=dWsSB2pAcmU

Böyle duvardaki resmiyle aynı pozu vermeye çalışırken birden bilgisayara yönelip eş aramaya başlar DÜMEN… Adamın beyni yanmış ya yazık. Başka bir boyuta geçmiş. Düşünün sabah bir başlıyordur saçma sapan sorular, hem de kim bilir neler ya ayy Allah kuvvet versin valla zor:) Neler yazmış dedim de aman Allah’ım şoka girdim. Öyle sorular sormuşlar ki adam n’apsın bir süre sonra oda aynı saçmalıkta cevap vermeye başlamış.
Tamam reklamda ofisi falan on numara, işi gücü yok sanki de oturmuş köpeğine eş arıyor imajı verilmiş de hakikaten zor iş… Yat kalk yatamama kalkamama problemleriyle uğraş :) Köpeğinin adını da mal sandım ilk baş.. Okuduklarımdan sonra bunu bile yadırgamayacaktım halbuki ama sonra anladım ki balmış. Bal… Haydar DÜMEN’nin çapkın köpeği. Sahibi gibi bir de hmmmm anlıyorum:) Yav sen Haydar DÜMEN’sin ya… Geleceğe Dönüş’sün sen, senin kafanın ortası boş yanlardan saçlar iniyor farkında mısın? Her yerin çapkın olsa ne olur acaba? Sen bildiğin şunun insan halisin işte:) Artık nasıl acayip insanlarla uğraşıyorsa adamdaki özgüvene bak…


https://www.reklamyorumcusu.com/images/haydar-direksiyon.jpg

Amaaan neyse ya ben zaten iş yerindeyim şimdi, işyerimdeki bilgisayarından da Haydar DÜMEN’i araştıran başka bir kadın var mıdır acaba? Hee he tamam var var şimdi hatırladım[emoji14] …..
Tamam ya sustum size işyerimdeki özelimi anlatacak değilim :)


Sonuç olarak bu insanların nerden akıllarına gelir reklam filmimizde Haydar DÜMEN’i oynatalım gibi düşünceler bilmiyorum. Köpeği olsun da ona Yandex’ten eş arasında falan filan… O kişiyi merak etmiyor değilim yani. Asena’ya ‘’Ay bu dolarda benden oynak’’ esprisini yaptıran kişiyle aynı kişi mi acaba? Haydar Dümeni arayıp reklam filmimizde köpeğinize eş arar mısınız diye mi sordular acaba? Bu soruları nereye soracağınızı biliyorsunuz işte.. Ben ne bileyim Yandex’miyim?

Yazan : N. Özlem Dokuzlar

Kaynak (https://www.reklamyorumcusu.com/index.php/alkis-alanlar/haydar-dumenli-yandex-reklami.html)

WeBMasteR
10.Mayıs.2015, 16:16
Güzel yazmış Özlem Hanım. Kadın eli değdiği belli oluyor. Tırtıl da çok isabetli bir benzetme olmuş. Haydar Dümen de sevecektir. :)