PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chromeden Daha Hızlı Tarayici : Maxthon!Sir.Vanity
10.Mayıs.2015, 12:53
Pek rastlanmamış hatta adı bile duyulmayan ve Türkiye'de kullanıcıların az olmasına rağmen Chip dergisi editörlerinden Selçuk İslamoğlu'nun da kullandığı ve yazısına yer verdiği bir tarayıcıdan söz ediyorum.

Sizlere farklı bir tarayıcı deneyimini vaat ediyorum.
https://i.hizliresim.com/vE5gEz.png

Yıllardır Maxthon, sistemdeki IE'yi ana bileşen olarak kullansa da, sayfaları IE kalitesinde, IE ve Firefox'dan çok daha az RAM tüketimi, gelişmiş güvenliğiyle daha hızlı sörf imkanı sağlıyor. Bu Google Chrome'dan %200 daha hızlı sörf deneyimine ulaşmak demek.

Başlıca özellikleri

Magic Dolgu: Maxthon güvenli ziyaret ettiğiniz web sitelerinin adlarını ve şifreleri kaydeder ve sonra geri döndüğünüzde bilgileri doldurur.

Reklam Avcısı: Maxthon tek bir tıklama ve otomatik blok özelliği ile can sıkıcı pop-up pencereler ile reklamları kaldırır.

Yeni Oturum: Kullanıcılar ve oyuncular aynı anda farklı hesaplarla aynı Web sitesine oturum açabilirsiniz.

Kaynak Koklayıcı: Bir web sayfasındaki tüm resimleri, gömülü video ve ses dosyalarını ayıklayabilir ve tek bir tıklama ile indirebilirsiniz.

SkyNote: Kaydedin ve her yerde ve her zaman metin notlarına ulaşın. Ayrıca, Windows ve Android arasında da senkronize edebilirsiniz.

"Takip Edilmeyin" : Sizi sinsi izleyen gelen reklam ağları önleyerek gizliliğinizi korur .

Ekran görüntüsünü çek : Kolayca ve hızlı bir şekilde tek bir tıklamayla tüm web sayfasında bir ekran görüntüsü yakalamak için araç çubuğundaki kamera düğmesine tıklayın!

Güvenli internet: Teknolojisi ile eklentisiz, ziyaret edeceğiniz sitelerin güvenli olup olmadığını belirler ve size bildirir.

Saldırı bloklama: Maxthon zararlı web siteleri ve sizin için phishing girişimi gibi saldırıları otomatik bloklar.

Geçmiş temizleme : Kolayca geçmişi takip etmez, özel tarama oturumu başlatabilirsiniz.

Maxthon eğlence, bilgi ve sosyal medya için çeşitli uzantılar sunar.
Uzantıları sadece tek bir tıklama ile yüklemek ve yönetmek kolaydır.

İNDİRMEK İÇİN : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam (https://s5.dosya.tc/server2/6et4c9/mxsetup.rar.html)
Veya
Maxthon Bulut Tarayıcı | Hızlı & Güvenli Tarayıcılar | Maxthon İnternet Tarayıcısını Ücretsiz İndirin (https://tr.maxthon.com/)
RAR ŞİFRESİ : webkurnaz

Kaynak : Chromedan Daha Hızlı Yeni Tarayıcı : Maxthon ! (https://www.webkurnaz.net/forum/editor-makaleleri/59578-chromedan-daha-hizli-yeni-tarayici-maxthon.html)

WeBMasteR
10.Mayıs.2015, 13:32
Maxthon, Chrome'dan daha eski bir tarayıcı. inndir, gezginler, tamindir gibi program indirme sitelerinin müdavimleri bilir.

İE tabanlı tarayıcılar içinde ben Avant Browser kullandım yıllarca. Çünkü Maxthon ve Ace Explorer gibi rakiplerine göre daha güvenli, daha kararlı idi.

Yaklaşık bir yıldır Maxthon iyi bir tanıtım kampanyası ile yeniden yer buldu kendine.

İE tabanlı tarayıcıya ihtiyaç duyuyorsanız Maxthon kullanabilirsiniz, Avant Browser hala yaşıyorsa ona da bir şans vermenizi öneririm.

Ben mi, ne İE'ye ne de onun çakmalarına ihtiyaç duymuyorum. :D

Mozilla varken Mozilla kullanırım.

erkolay
10.Mayıs.2015, 15:00
Avant Browser, yeni projesi olan Ultimate versiyonu ile 3 tarayıcı motorunu birden kullanıyormuş. Mozilla, Chromium ve İE... Bugün bir deneyeyim bakalım yeni projeyi. Deneyimlerimi paylaşırım.

Siz de denemek isterseniz Avant Browser Ultimate indirme linki: https://www.avantbrowser.com/release/asetup.exe

Sir.Vanity
10.Mayıs.2015, 17:46
Bence Chrome Ve Mozilla karışımı olmuş.