PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Absence ile Android Cihazınızdan En Az 400 Lira Kazanın![Ödeme Kanıtlı]gurkanzencirci
08.Mayıs.2015, 12:31
Merhaba Arkadaşlar,

Size Android cihazınızdan nasıl kolay bir şekilde para kazanacağınızı anlatacağım. Bildiğiniz tüm android para kazanma yazılımlarını unuttun uygulama indir üye ol tarzı kazanç yöntemleri o kadar uğraşmaya ragmen pekde tatmin edici olmuyor malesef.

Facebook'ta üyesi olduğum bir grup üzerinden rastladığım Absence adlı bir Android yazılımı ile kolayca para kazanabilineceğini gördüm.

Sistemin çalışma mantığı ise şöyle;Her 24 Saatte Bir Sisteme Giriş Yap Kazan
Her 24 Saatte Bir Kez Görünen Reklama Tıkla Kazan

Ref Linkinle Yazılımı Kuran Her Cihaz İçin Kazan

İlk Üyelik Bonusu 5 Lira
Ödeme Alt Limiti 400 Lira
Ödeme Kayıt Olurken Vereceğiniz Paypal Hesabınıza 24-48 Saat içinde Gönderiliyor


Ödeme alt limitinin 400 lira olması gözünüzü korkutmuş olabilir. Ancak 15-20 gibi kısa bir sürede hiç referans üyem olmadığı halde sadece sisteme giriş yapıp ve günde bir kez reklama tıklayarak 247.84 TL ye kadar ulaştım buda beni oldukça şaşırttı.

Ayrıca sanırım firma Hostinger adında bedava hosting sağlayan bir firmanın bünyesinde. Çünkü günün belirli periyodlarında sisteme veya uygulamanın sitesine girdiğiniz zaman Hostinger adlı firmanın sitesine yönleniyor ve siteye erişemeyebiliyorsunuz.

Şuan için bir ödeme almadım ama aşağıda sisteme ait bir ödeme kanıtı ve sistemin ekran görüntüsünü bulabilirsiniz. Kendimde ödeme alınca
ayrıca bu konuya ekleyeceğim.

Sistemin Ekran Görüntüsü (Bana Ait)

https://i.hizliresim.com/GYoDyy.png


Ödeme Kanıtları

https://i.hizliresim.com/Wn1D7q.jpg


https://i.hizliresim.com/n7LlO1.jpg

Sormak istediğiniz birşey olursa konu altından cevap yazabilirsiniz yardımcı olurum.

deniz
09.Mayıs.2015, 18:56
Konudaki tüm linkiler hostinger sitesine yönleniyor. Bu nedenle silindi.