PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hair Med Saç Ekim Merkezigrylmz84
05.Mayıs.2015, 15:00
Site Adı: Hair Med Saç Ekim Merkezi
Site Adresi: https://www.hair-med.com/tr/

Hair Med Saç Ekim Merkezi, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle, İstanbul Femmeplast Cerrahi Tıp Merkezi ve Antalya Memorial Hastanesi‘nde uzun senelerdir hizmet vermektedir. Saç ekimi işlemleri dışında FUE tekniği ile sakal ekimi, bıyık ekimi, favori ekimi, kaş ekimi ve PRP saç tedavisi işlemlerini de başarıyla uygulayan merkezimiz, her sene yüzlerce operasyona imza atmakta, sizler için en iyi hizmeti, en iyi fiyatlar ve en kaliteli, konforlu şartlarla sunmaktadır.

Hair Med olarak tüm operasyonlarımızı hijyenik hastane ortamında, tam teşekküllü bir ameliyathanede, steril şartlar altında gerçekleştiriyor, en teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Saç ekim işlemleri sırasında oluşabilecek muhtemel komplikasyonlar için kliniklerimizde bir hekim bulunduruyoruz.

Aynı zamanda mobil uyumlu olan Hair Med web sitesinde saç ekim yöntemleri, erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesi, Antalya saç ekimi (https://www.hair-med.com/tr/), PRP tedavisi ve Mezoterapi uygulamaları hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilir, saç ekimi ile ilgili güncel haberleri, tıbbi gelişmeleri takip edebilirsiniz.