PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Messenger İle Görüntülü Arama Dönemi Başladı!bulent_dogan81
28.Nisan.2015, 09:04
Facebook‘un iletişim üzerine yapmış olduğu çalışmalar Facebook Messenger ile son hızıyla devam ediyor.
Geçtiğimiz haftalarda Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger için müjdelediği sesli arama özelliği şimdi de görüntülü arama özelliği ile taçlandırıldı. Bundan sonra artık siz de Facebook Messenger ile arkadaşlarınızla görüntülü olarak konuşabilirsiniz.


Birçok kişinin kullanmamak için uzun süre mücadele etmesine rağmen gelen özelliklerle kullanıcı sayısında hızlı yükselme elde eden Facebook‘un mesajlaşma servisi Facebook Messenger, akıllı telefon ve web üzerinden hizmetine devam ediyor. Facebook’un mesajlaşma sevisi Facebook Messenger için getirdiği sesli arama özelliği oldukça kaliteli iletişime izin verirken hemen hemen aynı kalitenin görüntülü arama için de sağlandığını söyleyebiliriz.


iOS ve Android platformunda gerçekleşen güncelleme ile aktif hale gelen görüntülü arama özelliği Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos Adaları, Litvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz ve Uruguay için geçerli.


İnternet kanalları üzerinden paylaşılan videolarda görüldüğü üzere oldukça kaliteli bir görüşme sağlanan Facebook Messenger, sesli arama özelliğinde olduğu gibi tek bir dokunuşla görüntülü görüşme imkanı sağlıyor.

kaynak:milliyet.com.tr