PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Saç Ekim Merkezigrylmz84
23.Nisan.2015, 10:30
Site Adı: Antalya Saç Ekim Merkezi
Site Adresi: https://www.antalya-sacekimi.com/
Açılış Tarihi: 23/4/2015
Kullanılan Yazılım Dili: Wordpress

Antalya Saç Ekim Merkezi alanında deneyimli ve uzman ekibiyle, Antalya Kepez’de, ISO 9001:2008 ve JCI uluslararası kalite sertifikalarına sahip Memorial Hastanesi’nde hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarında tek seansta 4000 grefte kadar uygulanabilen FUE yöntemini tercih eden merkezimizde tüm işlemler tam teşekküllü bir ameliyathanede, steril bir ortamda ve en teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Aynı zamanda FUE yöntemi ile sakal ekimi, bıyık ekimi, favori ekimi ve kaş ekimi uygulamalarını da uzun senelerdir başarıyla uygulayan merkezimiz, şehir dışından gelen konuklarımızın havaalanı, otogar transfer işlemlerini ve konaklama hizmetlerini ücretsiz karşılamaktadır.

Mobil uyumlu olan Antalya Saç Ekimi (https://www.antalya-sacekimi.com/) web sitesinde saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesi, PRP saç tedavisi ve saç mezoterapi uygulamaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, blog bölümünden saç ekimi ile ilgili güncel haberleri, tıbbi gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Önce sağlığınızı, sonra bizimle geçirdiğiniz süre içindeki memnuniyetinizi, sağladığımız konforlu imkanlar ile her şeyin önünde tutmak, konusunda deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere hizmet etmek için Antalya’daki merkezimize bekliyoruz.