PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android İçin Outlook Final Sürüm YayınlandıWeBMasteR
23.Nisan.2015, 08:27
Microsoft, 22 Nisan itibarıyla Android için yayınladığı Outlook uygulamasından ön gösterim başlığını kaldırdı. Birçok yeni özellik ile gelen yeni Outlook güncellemesinin detayları haberimizin devamında.

Ocak 2015'te yayınlanan ilk versiyonun ardından 17 kez güncellenen Outlook uygulaması, nihayet kararlı bir sürüme kavuşturularak kullanıcıyla buluştu. Yapılan güncellemeler genellikle arayüz, stabilite, performans iyileştirmeleri ve sadeleştirme çalışmaları yönündeydi. Ancak yine de uygulamanın hala biraz yavaş olduğunu söylemekte fayda var.

Yeni Outlook sürümü, Exchange, Outlook, Yahoo Mail, Gmail, iCloud, iMap, OneDrive, Dropbox ve Box hesaplarını açmanıza olanak sağlıyor.

Arayüz olarak gayet sade ve şık olan Outlook uygulaması, Windows'un son zamanlardaki tasarım anlayışı olan flat design'a uyum sağlıyor. Mobil E-Posta Sınıf Atladı sloganı ile iddialı bir görüntü çizmesine rağmen hala geliştirilmeye ihtiyacı var gibi duruyor.

Uygulamayı cihazınızda çalıştırabilmek için Android 4.0 ve üzeri bir sisteme sahip olmanız gerekiyor. Outlook şu an Türkçe de dahil olmak üzere 30 dili destekliyor.

WoZ - SDN