PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : League Of Legends PVP.net Kernel hatası çözümü !Sir.Vanity
22.Nisan.2015, 18:28
https://2.bp.blogspot.com/-LOSl3aYedH0/UyGoQLUjLJI/AAAAAAAAAns/ntExMkDwDbo/s1600/patcher+kernel+hatas%C4%B1.png


League of legends son 2 yılda türkiye'de oynanan en popüler oyunlar arasına girmeyi başardı. Fakat çoğu kişinin oyunu başlatırken aldığı küçük bir hata var. Çok büyük bir sıkıntı değil aslında bu hata. Kısa bir çözüm yolu bulunmakta ve sizler için League of legends Pvp.net Patcher Kernel çalışmayı durdurdu hatasının çözümünün yolunu resimli ve videolu anlatım olarak paylaşıyorum.
İlk öncelikle yapmamız gereken masaüstündeki League of Legends oyununun simgesine mouse ile sağ tıklayıp Uyumluluk Sorununu Giderme sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra Önerilen Ayarları Deneyin sekmesi ve devamında Programı Başlat seçeneğine basıp İleri diyoruz. Evet, bu ayarları program için kaydet seçeneğini seçip işlemimizi tamamlıyoruz.
Sonrasında karşınıza Sorun Giderme Tamamlandı yazısı gelecektir ve o pencereyi kapatıp oyunu tekrar mouse ile sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneğini tıklıyoruz ve League of Legends açılıyor.

https://***********.com.tr/league-of-legends-pvp-net-kernel-hatasi-cozumu

ZİYARETÇİ
30.Eylül.2015, 15:54
:mad: bu riotun... bana yakışmaz ama çok büyük günaha giriyorlar harbi bıktım artık adam gibi bi şeyi beceremediler yapamadılar oyun kaliteside yerlerde geziyor gençler neler neler var hataları da çok ve ben bu sorunların hepsini yaptım hiçbiri olmadı ilk kez bu sorun çıktığında windows 7 yapıp olmuştu ve ben windows 8.1 kullanıyorum uyumluluk modunda hepsini denedim olmadı ve güvenlik duvarını açtım kapadım sonra programa izin ver dedim bütün sorunları yaptım olmadı oyunu sildim kurdum yine olmadı bildiğiniz bilmediğiniz bütün herşeyi denedim pc ve internetim çok iyi sıkıntı nerde? ADAM GİBİ YARDIM EDİCEK YOK MU?