PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Webmaster Forumumuz Google Play Store'da!

erkolay
21.Nisan.2015, 01:29
Webmaster Forumumuz Google Play Store'da!

Evet arkadaşlar, doğru yazdık. Forumumuz artık Google Play Store'da yani Android uygulamamız şu andan itibaren aktif olarak yayındadır.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/20-04-2015/original-ffdb97ca27deeedddf9a496297a5f5f2.png

Evet, görsellerin daha göze hitap eder olması lazım falan. Bunları da ayarlayacağız.

Uygulamamızın linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.webmaster.sitesi

deniz
21.Nisan.2015, 01:36
Teşekkürler usta. Epey gelişim sağladı site teknik olarak. Umarım karşılığını fazlasıyla görürsünüz.

Uygulamayı kurdum. Bana Tapatalk deneyimini hatırlattı biraz. Görünüm ve reklam hariç çok benziyor Tapatalk'a.

Neyse forumumuz için umarım yeni bir potansiyel olur. Android kullanıcıları tarafından daha çok sevilir.

deniz
21.Nisan.2015, 01:39
Bu mesajı uygulama içinden yazıyorum. Konu içine girince sitenin uygulamasına ait reklam olduğunu da gördüm. İyi bir gelir kaynağı da olur umarım.

Discovery cihazımdan Webmaster kullanılarak gönderildi

gurkanzencirci
21.Nisan.2015, 01:51
Hayırlı olsun :)

erkolay
21.Nisan.2015, 02:06
Bu mesajı uygulama içinden yazıyorum. Konu içine girince sitenin uygulamasına ait reklam olduğunu da gördüm. İyi bir gelir kaynağı da olur umarım.

Hayırlı olsun :)

Teşekkürler usta. Epey gelişim sağladı site teknik olarak. Umarım karşılığını fazlasıyla görürsünüz.

Uygulamayı kurdum. Bana Tapatalk deneyimini hatırlattı biraz. Görünüm ve reklam hariç çok benziyor Tapatalk'a.

Neyse forumumuz için umarım yeni bir potansiyel olur. Android kullanıcıları tarafından daha çok sevilir.

Teşekkürler dostlar. Sizdeki azim ve beraberlik olmasa bu işleri zaten yapamazdık. Yani yapmak için bir şevk olmazdı.

Evet Deniz, kullanım açısından Tapatalk'tan ilham alınmıştır. Ancak bize özel yönler de var tabi ki. En çok ortada görüneni de, kendi mobil uygulamamıza ait reklamdır tabi ki. Tapatalk'taki reklamlardan bir fayda göremiyoruz. Bizim gibi forumların sırtından bir dünya reklam geliri elde ederlerken forum sahiplerine zırnık koklatmıyorlar, sağolsunlar. Biz de takipçilerimiz için kendi uygulamamızı yaptık ki artık onların tekeline mahkum kalmayalım. Madem reklam da var, bari bize ait olsun değil mi?...

Sir.Vanity
21.Nisan.2015, 06:11
Suan uygulamadan giriyorum. Tapatalkin 2. Versiyonu gibi. Cok guzel uygulama yapilmis.

Site degisim gostermeye başladı.

Yakinda yeni logo ve ranklar gelcek.:)

SM-E500H cihazımdan Webmaster kullanılarak gönderildi

Sir.Vanity
21.Nisan.2015, 08:57
Onizlemeye bunlari eklesen daha iyi olur abi..

143
144
145
146

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sir.Vanity
21.Nisan.2015, 08:58
Ek olarak resim uploadlama neden yok uygulamada

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deniz
21.Nisan.2015, 09:47
Evet resim yükleme özelliği eklenmemiş. Mecburen IMG bbcode'u elimizle kullanacağız.

Eksiklikleri belirleyip güncelleme olarak yüklemek lazım.

yeniyol000
01.Ocak.2019, 15:58
çok iyi teşekkürler

antakya111
16.Ocak.2019, 11:13
bu güzel bir çalışma olmuş

ismailcan10
16.Şubat.2019, 08:36
Harika olmuş

selim500
20.Şubat.2019, 20:37