PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SEO 2015 E - KitabıSir.Vanity
19.Nisan.2015, 12:57
SEO 2015 Püf Noktaları
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN (https://www.seo2015kitabi.com/)
Sorularla SEO Kitabı Ile Neler Ögreneceksiniz ? https://www.seo2015kitabi.com/img/feature-1.png Google'ı Anlamak Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.

https://www.seo2015kitabi.com/img/feature-2.png Site İçi Seo Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız.

https://www.seo2015kitabi.com/img/feature-3.png Site Dışı Seo Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.


https://www.seo2015kitabi.com/img/feature-4.png Seo Hakkında Her şey Arama motoru ve seo dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.

https://www.seo2015kitabi.com/img/feature-5.png E-Ticaret'te Başarı İncelediğimiz binlerce E-Ticaret sitesi ve uyguladığımız yüzlerce E-Ticaret SEO deneyimlerine detaylı bir şekilde bu kitapta yer verdik.

https://www.seo2015kitabi.com/img/feature-6.png Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.21 Sayfa Sayısı

12,000 Basım Adeti

2,774 Facebook Fanları

8 Baskı Sayısı

Sorularla SEO Kitabı SEO 2015 Kitabı Sorularla SEO'nun devamı ve güncellemesi niteliğinde bir e-kitaptır.
pKWiXytslVk
Yazar Hakkında Aydın ÖZTÜRK Aydın Öztürk 1989 yılında İstanbul'da doğmuş. Küçük yaşlardan duyduğu teknoloji merakı sayesinde bu alandaki çalışmaları ile gelişen SEO sektöründe hızlı bir çıkış yakalamıştır. Webtures.com firmasında ekip çalışması için uygun olan tüm çalışmalar için site içi ve dışı SEO analizleri, sektör ve rakip araştırmalarını, özel yada yoğun şekilde planlanan tüm çalışmalar için özel stratejiler geliştirmektedir.
Ayrıca seohocasi.com sitesinde SEO hakkındaki haber ve gelişmeler konusunda makaleler yayınlamaktadır.