PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adsense Alternatifi En İyi 10 Reklam Ağıerkolay
18.Nisan.2015, 10:19
Adsense Alternatifi En İyi 10 Reklam Ağı

Adsense alternatifi birçok reklam ağı bulunmaktadır fakat kaliteli bir ziyaretçi kitleniz varsa ilk başvuracağınız yer muhtemelen Google Adsense’dir. Bilinen diğer reklam ağlarından daha yüksek kazanç sağlar. Google Adsense, dünya çapında kullanılan reklam ağıları arasında en yüksek pazar payına sahiptir, günlük bazda en çok kazandıran sistemdir.


https://apptractor.ru/wp-content/uploads/2014/06/WhatIsTheDifference_LeadBanner-01.png

Çok kullanıldığı halde web site sahipleri sürekli adsense alternatifi reklam ağları aramaktadır bunun birçok nedeni vardır bunlar;Google Adsense tüm hesapları onaylamaz
Çok sıkı politikalar
Yanlış bir harekette hesabınız hemen banlanır
Geç ödeme
Düşük PPC oranı

Google adsense hesabı olmayanlar, banlananlar için en iyi 10 adsense alternatifi reklam ağını sizin için derledik.

Adsense Alternatifi Reklam Ağları

1: BuySellAds (https://buysellads.com)
2008 de kurulan şireketin amacı reklam yayıncı ve reklamverenleri buluşturmak. Sitenizin istediginiz bölümünde reklam almak için yayıncı olarak başvuruyorsunuz. Reklam fiyat ve boyutlarını siz belirliyorsunuz. Google Adsense gibi bir reklam yayınlanmıyor, yani sizin içeriğinize bakmıyor. Reklamverenin istediği banner yada 250×250 resim sidebarinizda gozüküyor. İsterseniz 1.000 gosterim başına fiyat belirleyebiliyorsunuz, yada bir ay sabit fiyat ile reklam alabiliyorsunuz.

2: Yahoo Bing Network / media.net (https://www.media.net/)
Yahoo! Bing Reklam Ağı kolay ve etkili bir reklam geliri elde etmek için web yayıncılarına imkan sağlar. Yayıncılar artık Yahoo! Bing Network sponsorlu bağlantılar ve reklam konuları kapsayan ilgili metin reklamlarını göstermek reklam birimleri oluşturmak ve özelleştirmek için Media.net platformu kullanabilir.

3: Infolinks (https://www.infolinks.com/)
Sistem In-line metin içi reklamlar yayınlıyan bir yapıdadır (kelime üzerine maus ile gelindiğinde açılan reklamlar). Sistem bu tarz reklamlara izin veriyor. Türkçe dil desteği henüz yok ancak kısa zamanda Türkçe dil desteğide eklenecek. Sİstem Google Adsense ile karşılaştırıldığında düşük kazanç getirisi olduğu görülüyor.

4: Chitika (https://www.chitika.com/)
Chitika, tıklama başı kazandıran, Amerika merkezli bir reklam networküdür. Özellikle Adsense’den banlanan İngilizce siteler için harika bir adsense alternatifi reklam platformudur. Reklam ağına Türkçe siteleri de kabul ediyor olsa da, çok tatmin edici kazançlar sağladığı söylenemez.

5: Tribal Fusion (https://www.tribalfusion.com/)
Tribal Fusion çok iyi bir alternatif, popüler CPM Reklam ağlarından biridir. Onay almak zordur, ayda en az 50,000 sayfa önizlemesi olan siteler onaylanır, popüler bir siteniz , profesyonel site tasarımı ve düzenli trafiğiniz varsa o zaman burada bir hesap alabilirsiniz. Paypal ile ödemeler yapılır.

6: Clicksor (https://www.clicksor.com/)
Yabancı içeriğe sahip siteleriniz için kullanabileceğiniz ve Adsense’ye hemen hemen en yakın reklam firması Clicksor’dur. Cliksor Popup , Splash veya banner yerleştirimi ile reklam yayını yapabileceğiniz ve Paypal üzeri Ödeme alabileceğiniz güvenilir reklam firmalarından birisidir.

7: Skimlinks (https://go.skimlinks.com/?id=80990X1532307&xs=1&url=https://skimlinks.com)
Skimlinks en iyi affiliate networklerinden biridir. Onay aldıktan sonra, networkteki ürünlere ayrı ayrı başvuru yapmanıza gerek yok. Her bir ürün linki için affiliate yani satış ortaklığı linki aramanıza da gerek yok. Skimlinks ile ürünün normal linkini sayfanıza yerleştirmeniz yeterli. Gerisini Skimlinks yapıyor ve linki sizin için affiliate linke çeviriyor.

8: BidVertiser (https://www.bidvertiser.com/)
Bidvertiser, Adsense’den banlanan siteler için başka bir adsense alternatifi reklam ağıdır. Türkçe içerikler için de oldukça geniş bir reklam veren ağına sahiptir. Her ne kadar tık başı kazanç biraz düşük olsa da, düzenli gelir elde etmek için güzel bir alternatiftir.

9: Kontera (https://kontera.com/)
Kontera In-Text Reklam alanında Infolinks’in ana rakiplerinden biridir. Kontera çok iyi kurulmuş uzun süreli bir sistem olup Infolinks’ten daha çok kazandırır. Kontera her vurgulanan anahtar kelime için daha alakalı reklamlar gösteriyor. Google Adsense ile birlikte kullanılabilir ve kullanılması kolaydır.

10: Exit Junction (https://exitjunction.com)
Eğer web sitenizin yeterli trafiği varsa Exit Junction adsense alternatifi reklam ağı ile sitenize reklam alabilirsiniz. Ziyaretçilere bir pop up penceresi olarak alakalı ilan gösterecektir, farklı şekillerde kullanarak bu program ile daha etkili kazanabilirsiniz, 50 $ hesabınızda biriktiğinde ödeme alabilirsiniz.

MainPC.Net (https://mainpc.net/adsense-alternatifi-en-iyi-10-reklam-agi/)

Sir.Vanity
18.Nisan.2015, 15:25
Adsenseden sonra tavsiye edebileceginiz hangisi?

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkolay
18.Nisan.2015, 17:09
Media.net öneririm Furkan. Bing/Yahoo da Türkiye'de epey kullanıcıya hitap ediyor.

Sir.Vanity
18.Nisan.2015, 18:47
Paypal ödemeleri var değil mi ?