PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beste Kökdemir Kimdir?kazanova21641
13.Nisan.2015, 20:24
Beste Kökdemir 21 yaşında oyuncudur. Sinop'ta ticaretle uğraşan bir ailede dünyaya gelmiştir. Kendisinde küçük bir de erkek kardeşi var.


Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü'nü kazandıktan sonra İstanbul'a yerleşen Beste Kökdemir çocukluğundan beri oyuncu olmayı hayal etmiştir. Oyuncu olmak için İstanbul'a gelmeyi tercih etmiş ve burada bir süre ajanslarla görüşmeler yaptıktan sonra ilk dizisi olan "Çıplak Gerçek" için teklif almıştır. Bu dizide Hazal karakterini canlandıran güzel oyuncu ayrıca dizide Bob Marley’den ve Frank Sinatra’dan şarkılar söylemiştir. Beste Kökdemir oyunculuk dışında şarkıcılık, dans ve resimle de yakından ilgilenmektedir.
The Naked Truth adlı dizisinin yerli versiyonu olarak yapılan Çıplak Gerçek'de 2 sene önce Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat ve Erdem Akakçe gibi isimlerle birlikte oynayan genç oyuncu yakın bir zamanda yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.


Bu kez Fox ekranlarının gençlik dizisi Not Defteri'nde okulun güzel kızı Selin'i canlandıracak. Fatih Al, Ebru özkan, Tarık Ündüz, Ekin Daymaz gibi oyuncuların da rol aldıkları Not defteri dizisi Dersaadet lisesinde geçen olayları konu alıyor

Sir.Vanity
16.Nisan.2015, 17:44
Kac sene once yazilmis bu biyografi :)