PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Kampanya] 6 Aylık Bitdefender Internet Security 2015deniz
11.Nisan.2015, 11:47
https://i.imgur.com/ziJ4Ast.jpg

Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra mail adresinizi yazın ve keyiniz mail adresine gelsin.
Kampanya Linki için tıklayın
(https://www.bitdefender.com/media/html/adware-removal-tool/)
--------------------


Alıntı: BitDefender Internet Security (https://www.tamindir.com/bitdefender-internet-security/) Bitdefender Internet Security 2015, üç yıl üst üste en iyi koruma ve en iyi performansı sunan antivirüs yazılımı ödülünü almayı başarmış bir güvenlik uygulamasıdır. Yetkisiz erişimleri önleme, iki yönlü güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, bulut tabanlı koruma, tek adımda çevrimiçi ödeme sistemi ve daha onlarca özelliği bünyesinde barındırmaktadır.


Büyük simgelerle süslenmiş kullanımı rahat modern arayüze sahip olan ödüllü güvenlik uygulaması, güvenli çevrimiçi depolama (Bitdefender Safebox), anti hırsızlık koruması, dosya şifrelemesi haricinde Bitdefender Total Security 2015’in tüm özelliklerini kullanımınıza sunmaktadır. Bitdefender Internet Security 2015’in Öne Çıkan Özellikleri:


Bitdefender Safepay tarayıcısı bankacılık işlemlerinizi tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca ödeme alanında kredi kartı detaylarınızı otomatik olarak doldurur.
Aktif Virüs Kontrol Sistemi proaktif olarak çalışır ve dinamik algılama teknolojisini kullanır. Tüm işlemler gerçek zamanlı olarak izlenir ve şüpheli etkinlikler etiketlenir.
Güvenlik Raporu, o haftanın genel güvenlik durumu hakkında ayrıntılı bilgi sunar. Çözülen sorunlar, açılan boş alan, optimize edilmiş uygulama, kullanılabilir depolama alanı bilgileri de raporda yer almaktadır.
MyBitdefender’ı kullanarak Bitdefender ile korunan cihazlarınıza uzaktan tarama uygulayabilir, sorunları giderebilirsiniz.
İki Yönlü Güvenlik Duvarı kablosuz ağda olsanız dahi internet bağlantınızı takip eder, davetsiz misafirlerin sisteminize girişini önler.
Kurtarma Modu sayesinde Windows işletim sisteminden kaldırılmayan her türlü zararlıyı temizleyebilir, bilgisayarınızı geri yükleyebilirsiniz.
Güvenlik Widget’ı dosyalarınızı direkt masaüstünüzden taratma kolaylığı sunar.
Bulut Antispam özelliği sayesinde e-postalarınız bulut ortamda taranır, istenmeyen e-postalar gelen kutunuza ulaşmadan durdurulur.
Güvenlik Açığı Tarayıcısı, tek dokunuşla bilgisayarınızda güncellenmeyen yazılım olup olmadığını, yüklenmeyen Windows güvenlik yaması olup olmadığını öğrenmenizi sağlar.

WeBMasteR
13.Nisan.2015, 02:31
Evet, gerçekten de testlerde son yıllarda hep ilk sırada yer alan BitDefender, yine zirvede Kaspersky ile birlikte. BitDefender, çift motoru ile düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda Windows işletim sisteminin rezil performansını daha da çekilmez hale getirebiliyor.

Zararlı sitelerle işiniz yoksa, sık dosya transferi yapmıyorsanız böyle zorlu programlara ihtiyacınız olmaz. Ama ne görüyorsanız dalıyor ve sık sık w4rez, film, müzik indirme, izleme, dinleme sitelerine giriyor, dosya indiriyorsanız, işinizi sağlama almalısınız.

Ben Windows bağımlılarına ücretsiz antivirüs ve ek olarak lisanslı Malwarebyte's Antimalware kullanmalarını öneririm.

Ama asıl önerim: Windows'tan kurtulun. Bu tür sorunlara elveda deyin...

Linux kullan ey millet, bilgisayarın da kafan da olmasın illet! :)