PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İkinci El Otomobilimphotoman
07.Nisan.2015, 14:21
İkinci el otomobilde yenilikler getiren firma web yayınına www.ikincielotomobilim.com (https://www.ikincielotomobilim.com/) olarak devam etmekte

https://img500.yukle.tc/thumbs/5381ornek1.jpg (https://img500.yukle.tc/image.php?id=5381ornek1.jpg)
https://img500.yukle.tc/thumbs/2090ornek2.jpg (https://img500.yukle.tc/image.php?id=2090ornek2.jpg)

Okar Otomotiv Pazarlama ve Dış Tic. A.Ş ,1991 yılında Adana'da kuruluşunu tamamlamış ve Nissan Yetkili Satıcı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra bünyesinde Nissan marka araçların satış, servis, yedek parça ,aksesuar , ikinci el araç alım satım ve www.ikincielotomobilim.com (https://OKAR Sigorta Aracılık Hizmetleri'ni de alarak 15.000 m2 açık , 8.000 m2 kapalı alanda hızlı büyümesine devam etmiştir. www.ikincielotomobilim.com (https://İstanbul ' da 2 ayrı şube ve Adana'da 1 şube olmak üzere toplamda 3 noktada hizmet veren ikincielotomobilim,ortalama 300 araç kapasiteli stok alanlarıyla hizmet vermektedir. Kalite, güven,kurumsallık ekseninde kurulan firmamız ,müşterilerine aynı zamanda takas, nakit alım, konsinye araç satış imkanları sunmaktadır.

www.ikincielotomobilim.com (https://ikincielotomobilim 'de;

Satışa sunduğumuz tüm araçlar www.ikincielotomobilim.com (https://101 nokta detaylı ekspertizden geçirilmekte, orjinal km ve geri alım garantisi verilmektedir.
www.ikincielotomobilim.com (https://Anlaşmalı finans kuruluşlarıyla müşteriyi bankaya yormadan profesyonel destek sağlanmaktadır.
Sahip olduğumuz kriter ve değerlendirme sistemi sayesinde bir aracın değerini en objektif şekilde belirleyip müşteriye sunuyor olmamız, ikincielotomobilim'in piyasada www.ikincielotomobilim.com (https://referans noktası haline gelmesini sağlamaktadır.
Satışa sunulan araçlar ortalama www.ikincielotomobilim.com (https://2.5 yaşındadır.

www.ikincielotomobilim.com (https://www.ikincielotomobilim.com/)