PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nexon Europe, Combat Arms: Line of Sight'ı Halka AçıyorWeBMasteR
24.Mart.2015, 13:32
Nexon Europe büyük bir merakla beklenen çok oyunculu FPS, Combat Arms: Line of Sight’ın kapılarını, ilk Kapalı Beta sürümü ile halka açacağını duyurdu.

https://www.gameinceleme.net/haber/Combat-Arms-Line-Of-Sight-Kapali-Beta-basliyor.jpg

31 Mart günü başlayıp 2 Nisan günü bitecek olan Kapalı Beta 48 saat sürecek ve oyuncular 19 Mart’tan 30 Mart’a kadar erişim için kayıt yaptırabiliyorlar. Erişim sınırlı olacağından, kaçırmak istemeyenlerin, Combat Arms: Line of Sight (https://calineofsight.com) Kapalı Beta sitesindeki talimatları izlemeleri gerekiyor. Kayıt olduğunuzda ekranda ya “Tebrikler, Kapalı Beta sürümüne erişiminiz garantidir” ya da “Bekleme listesindesiniz” mesajı göreceksiniz. 31 Mart günü başarılı olan tüm kayıt sahiplerine gönderilen e-postada Kapalı Beta istemcisinin linki yer alacak.

Nexon Europe Pazarlama Müdürü Rob Noble oyunla ilgili şu açıklamaları yapıyor: “ Kapalı Beta, oyun tutkunlarının, Combat Arms: Line of Sight ile birebir karşı karşıya geldikleri ilk fırsat olacak. Oyuncuların geri bildirimleri, oyunu yepyeni güçlerle donatmamız için mükemmel olanaklar sunacaktır.” Nexon Europe Kapalı Beta’da dört harita, 19 adet tüm sınıflarda tamamen kişiselleştirilebilen silah, 6 PvP mod seçti; bunlara ek olarak 17 benzersiz süper-insan güçleri ve savaş duyuları yer alıyor.