PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güncel Teknoloji ve Bilgisayar HaberleriAleejhoan
16.Mart.2015, 14:12
İlginizi çekecek her türlü bilgiyi bünyesinde barındıran Bilginin Evi'ne hoşgeldiniz!
Kadınlar hakkında bakımdan tutun da modaya kadar a'dan z'ye tüm merak ettikleriniz,gündemden tutun da sağlıkla ilgili "bunları bilmemde fayda var" diye düşündüğünüz,sosyal medya hakkında merak ettikleriniz "teknolojinin her alanında bilgi sahibi olacağım makaleleri nerede bulabilirim?" dediğiniz bütün sorularınızın cevabı bu sitede.Yani anlayacağınız sizi meraka yenik düşüren her şey bir tık uzağınızda!
Dikkat çeken tasarımıyla beğeni topladığı ve her gün farklı konuların ele alındığı sitemizde aradığınız her şeyi kolayca bulabilirsiniz.Bir göz atıp makalelerimizi okumanız ve size daha iyi hizmet verebilmek adına yorumlarınızı paylaşmanız bizi mutlu edecektir.

Güncel Haberler, Teknolojik Haberler, Bilgisayar Haberleri (https://www.bilgininevi.net)
Güncel Haberler,Teknoloji Haberler,Bilgisayar Haberleri

https://bilgininevi.net/wp-content/themes/colorfultech/img/logo.png

WeBMasteR
16.Mart.2015, 17:12
Buradaki makalenize bakınca göze çarpan yazım hatalarını belirteyim. Siz de sitenizde bunlara dikkat ederseniz daha başarılı olursunuz.

Her noktalama işaretinden sonra bir boşluk gelir.

Makalenin başlığında 3 tane haberler kelimesi vardı ben bire indirdim. Bu da SEO hatasıdır. Haberler kelimesi ile ilgili SPAM site olarak isaretlenebilirsiniz. Başlık, açıklama gibi meta taglar ve içerikte sık kelime tekrarı yapmayın.

"Kadınlar hakkında bakımdan tutun da modaya kadar a'dan z'ye tüm merak ettikleriniz..." ifadesi anlam bozukluğu içeriyor. Birbirine uzak alanlar için kullanılır bu ifade.