PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LibrePlanet 2015erkolay
15.Mart.2015, 01:23
Nerede Olursanız Olun LibrePlanet'in Bir Parçası OlunKüresel bir olgu olan özgür yazılım hareketi; nerede olursanız olun sizi canlı yayında söyleşi yoluyla tartışmaya katılmaya uzaktan, LibrePlanet konferansına katılmaya davet ediyor. 21 Mart Cumartesi ve 22 Mart Pazar günü uzaktan katılım merkezi yer imi (https://libreplanet.org/2015/live).

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/15-03-2015/original-ac2ae623c1b9ed0f244104d82e1ac572.png

Bu yılki program (https://libreplanet.org/2015/program), özgür yazılım hareketi içinden yeni gelen meraklılardan çetin ceviz geliştiricilere kadar herkes için bir şeyler içeriyor. Açılış konuşmaları Yazılım Özgürlüğü Kurulu direktörü Karen Sandler, GNOME Vakfı yönetim kurulu üyesi direktörü Benjamin Mako Hill, FSF kurucusu Richard Stallman tarafından yapılacak. Oturumlara uzaktan katılmanın bir başka yönteminin de libreplanet-discuss posta listesine katılmak olduğu unutulmamalıdır. Posta listesine buradan (https://lists.gnu.org/mailman/listinfo/libreplanet-discuss) katılabilirsiniz.

https://www.getgnu.org/images/libreplanet.wherever-k.jpg?561a9d (https://getgnu.org/images/libreplanet.wherever.jpg?561a9d)

Ayrıca kayıt (https://libreplanet.org/2015/registration) için de çok geç değil. Öğrenciler ve FSF üyeleri ücretsiz girişin keyfini çıkarabilirler. Eğer üye değilseniz, şimdi üye olabilirsiniz (https://my.fsf.org/join).


fsf.org (https://www.fsf.org/blogs/community/wherever-you-are-we-want-you-to-be-part-of-libreplanet)
getgnu (https://www.getgnu.org/gnulinux/nerede-olursaniz-olun-libreplanetin-bir-parcasi-olun.html)