PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wordpresstik ile merhaba !barisay
06.Mart.2014, 17:25
https://dl.dropboxusercontent.com/s/1kvoyllfrnc1tdk/logo.png
Herkese Merhaba!Wordpress WordPress oldukça kuvvetli bir bloglama sistemi ve ülke, dünya çapında da en popüler şekilde kullanılan sistemlerin arasında yer alıyor. Bu sistemi bu kadar popüler hale gelmesinin altında da tabii ki PHP ve buna bağlı olarak eklentiler yatıyor. Türkiye’de maalesef toplu şekilde sade ve yalın bir anlatım ile Wordpress eklentilerinin anlatıldığı blog yoktu. Ta ki Wordpresstik’i açana kadar!


Bundan sonra web sayfamız üzerinden güncel wordpress eklentileri (https://www.wordpresstik.com/) ve wordpress temaları (https://www.wordpresstik.com/)nı inceleyebilecek, anında indirebileceksiniz. Tüm bunların yanı sıra hiçbir yerde bulamayacağınız ve sadece para ödeyerek satın alabilecğeiniz birçok temaya da Wordpresstik sayesinde ücretsiz olarak erişebileceksiniz.


Açılışımız kutlu olsun diyelim ve en kısa süre içerisinde paylaşımlara başlayalım. En güncel ve yenilikçi eklentileri, temaları, ipuçlarını takip etmek istiyorsanız her gün bu sayfayı kontrol etmeyi sakın ihmal etmeyin.https://dl.dropboxusercontent.com/s/l4em5nd17g9xhgj/facebook.png (https://www.facebook.com/pages/Wordpress-Tema-ve-Eklentiler/763950346948490)https://dl.dropboxusercontent.com/s/lfsn68mfs0ttrku/googleplus.png (https://plus.google.com/+Wordpresstik)https://dl.dropboxusercontent.com/s/1vwhugvnt4cogat/rss.png (https://feeds.feedburner.com/wordpresstemaeklenti)

WeBMasteR
06.Mart.2014, 18:15
Hayırlı olsun. Başarılar dilerim barisay arkadaş. Hoşgeldin.

İçeriklerini de sitenden kaynak göstererek paylaşabilirsin.