PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Twitter'ın iOS Uygulaması Güncellendierkolay
13.Mart.2015, 01:56
Twitter'ın iOS Uygulaması GüncellendiPopüler mikro blog sitesi Twitter'ın iOS platformundaki uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. Twitter uygulaması artık profillerde daha büyük fotoğraflar gösteriyor.https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/13-03-2015/original-08eee1af33a20c78ea4bcf2afc3d6a66.jpg

Twitter, mobil uygulamalarını yeni özellikler ile geliştirmeye devam ediyor. Neredeyse haftada bir iOS platformundaki uygulamasını güncelleyen Twitter, dün bir güncellemeyi daha kullanıcıların beğenisine sundu. Her zaman olduğu gibi güncelleme içeriğinde "Bu güncelleme küçük geliştirmeler içermektedir." ifadesi yer alıyor.


Sürüm numarası 6.23 olan bu güncellemenin ayrıntıları araştırıldığında Twitter'ın yine yeni bir özellik sunduğu ortaya çıktı. Twitter'ın güncellenen iOS uygulaması ile profillerde artık daha büyük fotoğraflar gösteriliyor. Güncellemeden önce Medya bölümünde görseller küçük kareler halinde yer alıyordu.


Twitter'ı App Store'a girip güncelleyebilir ve yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Bakalım önümüzdeki günlerde Twitter bizlere ne gibi yenilikler sunacak.

SDN (https://shiftdelete.net/twitterin-ios-uygulamasi-guncellendi-59034)