PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ücretsiz Tanıtım Yazılarınızı Yayınlıyorum..

SaMuSiA
12.Mart.2015, 18:02
Evet arkadaşlar yanlış duymadiniz!

ÜCRETSİZ tanıtım yazılarınızı sitemde paylaşıyorum

Bir kaç kuralım olucak..

→ +18 Paylaşım Kesinlikle Yasak
→ İllegal siteler Yasak
→ Ücretsiz Siteleri Eklemiyorum.

Lütfen Pm olarak tanıtım yazılarınızı bana iletiniz veya buradan yazın.Anında sitemizde yayınlayalım...

Site adresi : Bilgi Ara Bul - Bilgi & Makale Sitesi (https://www.bilgiarabul.com/)

erkolay
12.Mart.2015, 18:42
Güzel bir hareket. Tebrik ederim.

Bloga girdim. Bir tane film izleme sitesinin tanıtımı vardı anasayfada. Bu tür sitelerin tanıtımını önermem.

SaMuSiA
12.Mart.2015, 18:45
Güzel bir hareket. Tebrik ederim.

Bloga girdim. Bir tane film izleme sitesinin tanıtımı vardı anasayfada. Bu tür sitelerin tanıtımını önermem.

Teşekkür ediyorum hocam, film sitesi bana ait olduğundan paylaştım. :) Ama sorun olacağını sanmıyorum. Bilgi bilgidir, değil mi :)

erkolay
12.Mart.2015, 18:52
Sizin de olsa eğer bu blogdan arama motorlarında bir beklentiniz varsa veya adsense gibi reklam eklemeyi düşünürseniz telif hakkı ihlaline yol açan sitelerin tanıtımı nedeniyle hedeflerinize ulaşamazsınız. Böyle bir beklentiniz yoksa bir şey diyemem. Kolay gelsin, başarılar...

SaMuSiA
12.Mart.2015, 20:22
Sizin de olsa eğer bu blogdan arama motorlarında bir beklentiniz varsa veya adsense gibi reklam eklemeyi düşünürseniz telif hakkı ihlaline yol açan sitelerin tanıtımı nedeniyle hedeflerinize ulaşamazsınız. Böyle bir beklentiniz yoksa bir şey diyemem. Kolay gelsin, başarılar...
Haklısınız hocam kaldırdım sizin yazınızı okuyunca.
Teşekkür ediyorum bilgilendirme için.