PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Street Fighter 5'in Çıkış Tarihi Belli Oldudeniz
10.Mart.2015, 16:25
Street Fighter 5'in Çıkış Tarihi Gözüktü


Popüler dövüş oyunu Street Fighter'ın beşinci oyununun çıkış tarihi belli oldu. Street Fighter 5'i oynamak için uzun bir süre bekleyeceğiz.


https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/15-03/10/sf.jpg

Oyun dünyasının önde gelen dövüş serilerinden olan Street Fighter'ın merakla beklenen beşinci oyununun çıkış tarihi PAX East 2015oyun etkinliğinde gözüktü.
Etkinlikte satılan Capcom yapımı resmi Street Fighter 5 t-shirtünün topluluk sayfasındaki açıklamasında bir Capcom çalışanı oyunun çıkış tarihiniele verdi. T-shirtün açıklamasında, "Önümüzdeki bahar mevsiminde karşınıza çıkacak olan Street Fighter 5 için piyasaya sürülen Ryu t-shirtünüsatın alarak, destekte bulunabilirsiniz." ifadesine yer veriliyordu.


https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/14-12/13/street-fighter-5-promo-header-600x326_resm.jpg

Street Fighter 5 için 2016 Bahar aylarını bekleyeceğiz
Ayrıca geçtiğimiz aylarda oyunun çıkış tarihi Amazon sitesinde 31 Martolarak sızmış fakat Capcom tarafından bir açıklama gelmeyince kısa bir süre sonra unutulmuştu. Capcom çalışanının bahar mevsimini göstermesi ve Amazon'da çıkış tarihinin 31 Mart olarak gösterilmesi oyunun çıkış tarihini hemen hemen kesinleştiriyor.
Street Fighter 5'in böylelikle 2016 bahar aylarında PS 4 ve Xbox One oyuncularıyla buluşması bekleniyor. Oyunu Amazon üzerinden standart edition adlı sürümünü 60$ fiyat etiketi üzerinden satın alabilirsiniz.

SDN (https://shiftdelete.net/street-fighter-5in-cikis-tarihi-gozuktu-58971)