PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seo Da Etiketler(Keywords) Yazarken Nelere Dikkat Edilmelidir?acarnet
06.Mart.2015, 12:51
https://www.acarnet.com/wp-content/uploads/2015/03/acarnet-keywords.jpg


Seo da etiketler(keywords) yazarken nelere dikkat edilmelidir? Bu soruyla ilgili araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki seo çalışmalarının temelinde aktif bir site izlenimi vermek yatmaktadır. Aktifliğin yanında güncellik ve istikrar da önemli yer tutmaktadır. Bu sebeple sitenizin anahtar kelimelerini doğru bir şekilde ve doğru yerlere yazmak suretiyle site içi işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Sitenizin en üst sırada çıkmasına yardımcı olan anahtar kelimeler sayesinde, üyelerin sizin satmış olduğunuz ürünü araması durumunda ilk karşınıza çıkacak olan sayfanın etkinliğidir. Eğer etkin bir sayfaya sahipseniz, o zaman sitenizin trafiği de artacak ve bu sayede sizler de daha çok insana kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

Site içi optimizasyon işlemlerine de dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Aksi durumda sitenizin olumsuz not almasıyla birlikte aramalarda son sıralarda yer almasıyla sonuçlanabilir. Bu sebeple site içi optimizasyon çalışmalarınızda bu özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Çalıntı veya koya içerik olduğunun Google tarafından belirlenmesi durumunda sitenizle ilgili gerekli işlemler yapılır ve siteniz ilk zaman ki izlenme oranına getirilerek sizlerin de bu durumdan olumsuz etkilenmesi sağlanır. Sonuçta doğru bir uygulama olan optimizasyon çalışmaları sayesinde artık bilgilerin güvenilirliği ve doğru kaynaktan alınmış olmasının da önü açılmış olur. Bu sebeple herkes özgün içerik yayınlamak zorunda kalır.


https://www.acarnet.com/wp-content/uploads/2015/03/acarnet-keywords-nedir.jpg

Seo da etiketler(keywords) yazarken nelere dikkat edilmelidir? Konusunda forumlardan da ihtiyacınız olan bilgiyi alarak işleklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seo çalışmalarına özel önem veren Google arama motoru sayesinde kolayca en üst sıralarda yer alabilirsiniz. Bunun için, tüm bu işlemleri sizin yerinize yapan siteler de bulunmaktadır. Bu sitelerden de yardım almak suretiyle sitenizi en üst sıraya taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin adınıza sitenizin tüm işlemleriyle ilgilenen seo danışmanları sayesinde siz hiçbir şey yapmasanız bile ilgili çalışana sizin yerinize gerekli işlemleri yapacaktır. Bu sebeple site içi optimizasyon işlemleriniz için ilgili yerlerden yardım almayı unutmamalısınız. Sizlere son derece teknik hizmet veren bilgisayar teknisyenleri sayesinde artık siteniz, sizin adınızı çok daha fazla kişiye duyurabilecektir. Bu sayede sitede tanıtmakta olduğunuz ürünlerle birlikte, o ürüne sahip olmak isteyenler de size kolay bir şeklide ulaşabilecektir.


https://www.acarnet.com/wp-content/uploads/2015/03/acarnet-keywords-nasil-verilir.jpg

Anahtar yazımında, aranması muhtemel olan kelimeleri etiket olarak kullanmanız, sitenizin göze çarpması açısından son derece önemlidir. Keywordslar sitenizin üst sıralarda çıkasını sağlamakla birlikte, aynı zamanda aranan kelimelere ait yazıların da bulunmasına yardımcı olmaktadır. Bu özellik sayesinde artık herhangi bir sitede bile aradığınız şeyle alakalı yazı varsa, bu yazı hemen ekrana getirilmektedir. Arama motorlarının etkinliklerini de artıran bu uygulama sayesinde artık keywords işlemleri daha da gözde bir iş haline gelir. Anahtar kelimeler, bir konuyla ilgili yazılmış olan yazının hızlı bir şekilde bulunmasını sağlar ve bu sayede o konuyla alakalı yan konular da karşınıza çıkar. Bu şekilde yapılan anahtarlama işlemleri sayesinde sizler de sitenizle ilgili olan ama tam anlamıyla sitenizi aramayan kişilere de ulaşmak suretiyle hizmet verebilirsiniz. Örneğin kapı kolu imalatı yapıyorsunuz ancak ek olarak kapı çerçevesi de satıyorsunuz. Bir müşteri kapı kolu aradığında sizin siteniz o imalatı yapmıyor bile olsa, kapı çerçevesi de sunacak ve bu sayede sitenizin hem okunurluğu ve hem de bilinirliği artacaktır. Bu amaçla seo da etiketler son derece önemli bir yer işgal etmektedirler. Siz de eğer internet sitesi sahibi iseniz, o zaman seo çalışmalarını ve anahtar kelimeleri hem yerende kullanmalısınız ve hem de çalıntı içerik olmamasına dikkat etmelisiniz.Bu makale avcılar web tasarım (https://www.acarnet.com/seo-da-etiketlerkeywords-yazarken-nelere-dikkat-edilmelidir.html) sitesinden alınmıştır.

WeBMasteR
06.Mart.2015, 14:21
Hoş geldin acarnet arkadaş. Güzel yazıyorsun, tebrik ederim. Paylaşım için de teşekkürler.