PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Twitter'a Tarayıcı Özelliği Ekleniyor!erkolay
05.Mart.2015, 23:08
Twitter'a Tarayıcı Özelliği Ekleniyor!Twitter uygulaması çok yakında Facebook'ta olduğu gibi tarayıcı özelliğine sahip olacak. İşte Twitter uygulamasının tarayıcı özelliği hakkında detaylar.
https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/15-03/05/00-1425550354.jpg

En popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter'ın uygulaması, çok yakında önemli bir güncelleme alacak.

Paylaşılan beta görsellerine göre Twitter'ın uygulaması, çok yakında yaşayacağı yenilikle birlikte, dahili tarayıcı özelliğine kavuşacak.
Daha güvenli ve özelleştirilmiş uygulama deneyimi! Daha önce Facebook'ta kullanıma sunulan bu özellik, kullanıcıların paylaşılan bağlantıları daha güvenli ziyaret edebilmesini sağlıyor.https://s01.shiftdelete.net/img/content/15-03/05/01.jpg


Ayrıca güvenliğin yanı sıra ziyaret edilen bağlantılara göre, kullanıcılarına daha özelleştirilmiş bir sosyal ağ deneyimi sunmayı amaçlayan uygulama içi tarayıcı özelliği, Twitter'a ilerleyen haftalarda gelecek.


Ne yazık ki bu özellik uygulamaya sunucu değişikliği ile geldiği için apk yükleyerek uygulamanın yeni sürümünü deneyemiyoruz.
Ancak bu yeniliğin güvenlik açısından önemli bir gelişme olduğuna dikkat çekmek isteriz.

Her bağlantıya tıklamayın! Fakat Twitter, kulanıcıların ziyaret ettiği bağlantıları izleyerek daha özelleştirilmiş bir deneyim sunmaya çalışacağı için, hangi bağlantılara tıkladığımıza dikkat etmemiz gerekecek.Caner Sönmez
SDN (https://shiftdelete.net/twittera-tarayici-ozelligi-ekleniyor-58875)

deniz
06.Mart.2015, 00:38
Twitter da son zamanlarda müthiş bir değişim var usta. Firma el mi değiştirdi ki? Bu kadar üstüste yenilik şaşırtıcı.