PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Semalt Nedir?donjuanhose81
27.Şubat.2015, 22:30
Semalt, Seo analizleri üzerine kurulan ABD merkezli bir şirketin ücretli bir sistemidir. Bu sistem ile sitenizin anahtar kelimelerini takip edebilir ve hatta kelimede anlık sıralama takibi yapabilirsiniz.

https://media.licdn.com/media/AAEAAQAAAAAAAANbAAAAJDRmN2M3MTc0LWE1Y2YtNGU4MS05MD M1LWU3ODIzMjVkZGNjZg.png

Semalt, sitenizin tüm analizini çıkartmanıza ve nerede hata yaptığınızı fark etmenize yardımcı olan bir yazılımdır. Deneme süresi olarak 7 gün boyunca ücretsiz bir şekilde aracı kullanma şansına sahipsiniz. Ben ise farklı mail adresleriyle süre dolduğunda yeni kayıt ile devam ediyorum. Bu sayede para ödemek zorunda kalmıyorum. Tabii parasını ödeyip kullanmak isterseniz saygı duyarım.

Aylık sadece 99$ para ödeyerek sitenizin en ayrıntılı analizini yapabilme şansına sahipsiniz.

Semalt'a https://semalt.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

erkolay
20.Eylül.2017, 10:59
Semalt, sadece kendi siteleriniz için değil, rakip sitelerin analizi için de detaylı ipuçları sunan SEO araçlarına sahiptir. Reklam yapıyor gibi oluyoruz ama aslında bizim gibi amatör uğraşlar peşindeki webmaster arkadaşlar için değil de önemli gelirleri olan firmaların rekabetinde harcanan masrafa değer fayda alınabilir.

Bizim bu konuyu referans göstererek sitenin kendisine "Semalt Nedir?" diye sormuş bir arkadaş: https://semalt.com/qa/907/semalt-nedir adresinden görebilirsiniz. İlginç bir gelişme olmuş bizim için. Vallahi benimle bir ilgisi yok. Daha bugün farkettim bu linki.