PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android Telefonunuzda Bellek Harcayan Uygulamaları Bulundonjuanhose81
24.Şubat.2015, 22:12
Android telefon kullanıyorsanız ücretsiz bir uygulama olan System Panel Lite Task Manager ile telefonunuzun kaynaklarını gereksiz yere tüketenleri kolaylıkla bulabiliceğinizi biliyor musunuz?


buradan indirebilirsiniz;https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.systempanel&hl=tr
Herhangi bir uygulamanın belleğinizi aşırı derecede tükettiğini keşfederseniz, onu kapatmak ("kill") yerine kaldırmayı tercih edin.

SystemPanel Lite pil kullanır mı?


- SystemPanel Lite herhangi bir sıfatla arka planda çalışmaz. Tam sürüm diğer uygulamaların CPU kullanımını (varsayılan olarak devre dışı olmasına rağmen) kaydetmek için günde CPU zamanı yaklaşık bir dakika kullanan bir isteğe bağlı "izleme hizmeti" içerir. Bu özellik Lite sürümü olsa bulunamadı.

SystemPanel otomatik olarak arka planda görevleri öldürüyor mu?


- Hayır, SystemPanel otomatik görev katil değildir. Bu rastgele veya periyodik tasarrufu bellek faiz keyfi görevleri sonlandırma performans veya pil ömrü bir fayda vermez konusunda (Android belgelerine ve Android mühendisleri ile doğrudan iletişim tarafından) iyi kurulmuştur. Bu misbehaving uygulamalar sonlandırmak olursa otomatik bir görev katil göreceğiniz tek şeydir. SystemPanel tam sürümü uygulamalar "Sistem İzleyici" özelliği ile arka planda tüketen işlemci (zamanla) vardır hangi göstererek bu soruna daha iyi bir çözüm sağlar. Daha sonra bu tür uygulamalar (veya belki kusurlu uygulamanın yazarı ile bir hata dosyalama tarafından düzeltildi) yeniden veya kaldırılmış olması önerilir.