PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ODTÜ 15. Yönetim ve Mühendislik Günlerierkolay
24.Şubat.2015, 01:38
ODTÜ 15. Yönetim ve Mühendislik Günleri başlıyor
Bu sene “kalite” temasıyla düzenlenecek olan 15. Yönetim ve Mühendislik Günleri, katılımcılarını ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

https://www.pcnet.com.tr/wp-content/uploads/2015/02/Kalite-Banner-Yan.png

İki gün boyunca sürecek olan söyleşi ve oturumlarda iş dünyasından başarılı ve saygın konuklar “kalite” temasını işleyip katılımcıların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak. Ayrıca her iki günün sonunda ünlülerle eğlenceli söyleşilere de yer verilecek. Katılımcıları etkinlik sırasında ve fuaye alanında çeşitli sürprizlerle dolu bir ortam bekliyor olacak. Organizasyona katılım ücretsiz olup, belirli sayıda oturuma katılan konuklara sertifika verilecek. Etkinliğe ODTÜ öğrencilerinin yanı sıra Ankara ve diğer şehirlerdeki üniversitelerden de birçok öğrenci katılma şansı yakalayacak. Toplam 1.500 kişiye ulaşması beklenen etkinlikle ilgili ayrıntıları www.odtuvt.org.tr (https://www.odtuvt.org.tr) adresinde bulabilir ve ücretsiz kayıt yaptırabilisiniz.


Konuşmacılar:


Dr. Gülser Köksal
Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Öğretim Üyesi ve Mühendislik ve teknoloji Yönetimi yüksek Lisans Programı Anabilim Dalı Başkanı Ali Rıza Kaylan
Koç Üni. Öğr. Gör., İş Adamı, Yazar Semih Yalman
HP Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak
Brightwell Holding Kurucusu Alphan Manas
Orka Grup İcra Kurulu Üyesi Dr. Fatih Anıl
Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran
Oracle Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Cem Şatana


PcNet (https://www.pcnet.com.tr/haberler/teknoloji/2015/02/23/odtu-yonetim-ve-muhendislik-gunleri-basliyor/)