PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnforesim Oyun Scripti İndirdeniz
23.Şubat.2015, 14:54
İnforesim Oyun Scripti İndir

Ücretsiz kullanıma sunulan bu script içinde sponsor sitenin bir linki bulunacak ve bu link kaldırılamayacaktır. Kaldırmaya teşebbüs edenlerin lisanslarını, İZMO LTD. şirketinin iptal etme hakkı vardır. Bunun yanı sıra linki kaldırmaya çalışanlar veya illegal tüm yollarla linkin görünmesini engellemeye çalışanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

İnforesim Oyun Scripti v1 Demo : Oyuncini * En güzel oyunlar (https://www.oyuncini.org/)
İnforesim Oyun Scripti v1 İndir ! : Hemen Tıkla ! (https://oyunscripti.webtekno.com/depo/inforesimoyunscriptiv1.rar)
İnforesim Oyun Scripti Soru(n)larınız : İnforesim Oyun Scripti Soru(n)larınız

(https://oyunscripti.webtekno.com/iletisim)
https://oyunscripti.webtekno.com/img/tanitim.pngİnforesim Oyun Scripti Özellikleri


Webtekno (https://oyunscripti.webtekno.com/inforesim-oyun-scripti-indir)

deniz
23.Şubat.2015, 15:08
İnforesim Oyun Scripti Kurulumu

İnforesim Oyun Scripti Gereksinimleri


Mb_string
İoncube
Curl
GD KütüphanesiDosya Yazma İzinleri


iconlar
resimler
swf
thumbUyarı ! Dosyalarda yapacağınız tüm işlemlerde, Notepad++ (https://notepad-plus-plus.org/) kullanmanız gerekmektedir.
Uyarı 2 ! Filezilla ile Yükleme yapacaksanız, Aktarım -> Aktarım Tipi -> İkiliyi seçmeyi unutmayınız (Dosyaları yüklemeden önce).
İlk olarak yazılımımızı bu adres'den (https://oyunscripti.webtekno.com/inforesim-oyun-scripti-indir) indiriyoruz. Ardından, Rar dan çıkartıyoruz ve Aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşıyoruz.https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu1-285x300.png (https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu1.png)

Ardından, .htaccess dosyamızı açarak siteadresi.com yazan yerleri, Kendi siteniz ile Değiştirin (Sadece siteadresi.com yerinekendisiteniz.com şeklinde yazın).

https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu2.png (https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu2.png)

Ardından bir adet veritabanı oluşturuyoruz ve İçine rarın içinden çıkan "İnforesim Oyun Scripti v1.sql" dosyasını yüklüyoruz.
Ardından, database/config.php adlı dosyamızı notepad++ aracılığı ile açıyoruz ve $tespitim = ""; yazan yerin çift tırnak arasına site adresimizi yazıyoruz (x.y.com kullanıyorsanız bile sadece y.com yazın, https:// vs. kullanmayın).
ve Oluşturduğumuz veritabanı bilgilerini çift tırnak aralarına yazıyoruz.

https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu4.png (https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu4.png)


Bu işlemde bittik den sonra, Tüm dosyalarımızı FTP yüklüyoruz.

https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu5.png (https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/goruntu5.png)


Eğer tüm adımları sorunsuz yaptıysanız, Siteniz boş şekilde açılmış olacaktır. Eğer bir problem var ise büyük ihtimal veritabanı isimleri yanlış veya .htaccess ile database/config.php deki site adresi yazılan kısımları yanlış doldurmuşsunuzdur. Özellikle bu alanları baştan kontrol edin.

https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/bosinforesim.png (https://oyunscripti.webtekno.com/wp-content/uploads/2014/03/bosinforesim.png)


Yazılımdaki admin üyeliği hem sitede, Hem admin panelde kullanılmaktadır.
siteadresi.com/admin/index.php
Yazarak, Admin panel sayfasına geliyoruz ve
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Scriptinizin ilk kurulumu ile Birlikte ;


Sef Yapı Ayarlarını Yapın
Kategori Oluşturun
Meta Tag Ayarlarını Yapın
Kategori Ekleyin

Bu ayarları yapmayı unutmayın!