PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özgecan'ın Acısı Soğumadan Manisa'da Yakılmış Bir Genç Kız Cesedierkolay
23.Şubat.2015, 02:29
Manisa'da yakılmış bir genç kız cesedi bulunduAkhisar'da zeytinlik içindeki bir barakada yakılmış bir genç kız cesedi bulundu. Ölen kişinin kimliği ile katil ya da katillerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.https://i.radikal.com.tr/542x290/2015/02/22/fft81_mf3580439.Jpeg

Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde zeytinlik içindeki bir barakada yakılmış 18 yaşında olduğu tahmin edilen genç bir kız cesedi bulundu. Ölen kişinin kimliğini belirlemeye çalışan polis, cinayeti aydınlatmak için çalışma başlattı.

Cumhuriyet Mahallesi Su yolu Mezarlığı Mevkii'nde bulunan zeytinlik içindeki barakada, bugün saat 11.00 sıralarında, yakılmış bir genç kız cesedi bulundu.

Cesedi bulan zeytinliğin sahibinin ihbarı üzerine polis harekete geçti. Cinayet bürosu dedektifleri ile olay yeri inceleme ekipleri, barakada ve çevresinde delil aramaya başladı. Polis, cesedi bulan zeytinliğin sahibinin ifadesine de başvurdu.

Ölen kişinin kimliği ile katil ya da katillerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

OTOPSİYE GÖNDERİLDİ

Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde, zeytinlik içindeki bir barakada yakılmış halde bulunan kadının cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Ölen kişinin kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi. Vücudunun tamamına yakınının yandığı belirtilen kadının ellerinin arkada birleşmiş halde olduğunun görüldüğü belirtildi. Ellerinin arkadan bağlanmış olabileceğinin sanıldığı kaydedildi. Cinayetle ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Barış GEZİCİ/AKHİSAR (DHA) Radikal (https://www.radikal.com.tr/turkiye/manisada_yakilmis_kadin_cesedi_bulundu-1299034)

ebruguloglu
23.Şubat.2015, 12:20
Söylenebilecek söz yok devletimiz özgecanın katillerine bile 13 yıl ceza verdi yasalarımız bu kadar hafifken daha neler olur kim bilir.

deniz
23.Şubat.2015, 12:41
Devlet gerçekten de infial yaratmak istiyor. Mevcut hükümet de bu durumu iple çekiyor.

Sir.Vanity
23.Şubat.2015, 13:33
Bu haber gerçek değil heralde.