PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pirates of the Caribbean 5: Dead Men Tell No Tales Filmi Hakkında İlk DetaylarWeBMasteR
19.Şubat.2015, 21:36
Pirates of the Caribbean 5'e Dair Detaylar Belli OlduDisney dün yeni Pirates of the Caribbean filminin çekimlerine Avustralya'da başlandığını duyurdu.


https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/19-02-2015/original-b9897a4db6a018961e7fd0ebcd8a8e6c.jpgPirates of the Caribbean 5'i Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi yönetecek. Çekimlerin tamamı Village Roadshow Studios'da ve Queensland, Avustralya'da gerçekleştirilecek. Johnny Depp Jack Sparrow karakteriyle geri dönecek. Ona filmin eski oyuncularından Geoffrey Rush, Kevin R. McNally ve Stephen Graham eşlik edecek. Ancak elbette hikayeye yeni dahil olan isimler de olacak. Bunlar arasında Javier Bardem, Kaya Scodelario (The Maze Runner, Skins), Brenton Thwaites (Maleficent, The Giver) ve Golshifteh Farahani (Exodus: Gods and Kings) gibi oyuncular yer alıyor.https://im.ziffdavisinternational.com/ign_tr/screenshot/default/pirates-of-the-caribbean4_ph5g.jpg


Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesTam adı Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olan filmin özetiyse şöyle: Jack Sparrow tamamıyla yeni bir maceranın içine itilecek. Jack eskiden ezeli rakibi olan Kaptan Salazar'ın ölümcül hayaletler ordusunu yöneterek geri dönmesiyle kendisini talihsiz bir durumun içinde bulacak. Şeytan üçgeninden kaçmış olan Kaptan Salazar denizdeki tüm korsanları öldürmeye ant içmiştir. Jack'in hayatta kalmak için tek umudu Poseidon'un efsanevi üç dişli yabasını (Trident of Poseidon) bulmaktır. Bu eser sahibine deniz üzerinde topyekun bir kontrol bahşetmektedir.Senaryosu Jeff Nathanson tarafından kaleme alınan Pirates of the Caribbean 5'in 2017'de vizyona girmesi bekleniyor.


IGN (https://tr.ign.com/pirates-of-the-caribbean-dead-men-tell-no-tales/72445/news/pirates-of-the-caribbean-5e-dair-detaylar-belli-ol)