PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple iWork for iCloud'u kullanıma sunduWeBMasteR
17.Şubat.2015, 10:13
Apple iWork for iCloud'u kullanıma sundu
Apple yeni servisi iWork'u kullanıma sundu. Üstelik bu yeni servisi kullanmak için bir Apple cihazınız olmasına da gerek yok!


https://www.computerworld.com.tr/wp-content/uploads/2015/02/Apple1-819x452.jpg


Apple'ın uzun süredir beklenen yeni servisi duyuruldu. Servisi kullanmak için herhangi bir Apple cihazı gerekmezken, servisten ücretsiz olarak yararlanılabiliyor.
Apple, online ofis yazılımları olarak konumlandırdığı iWork for iCloud'un betasını, Apple ID'si olan herkes için ücretsiz olarak kullanıma sundu. Kullanıcılar, iCloud'a giriş yaparak, web tarayıcıları üzerinden iWork uygulamalarını sorunsuz kullanabilecekler. Üstelik bunun için, herhangi bir Apple cihazına sahip olmaları veya ücret ödemeleri gerekmiyor.
iWork for iCloud Microsoft Office yazılımları ile uyumlu çalışıyor iWork for iCloud şu için sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor ve kullanıcıların tüm ofis yazılımına duyulan ihtiyaçlarını karşılıyor. Pakette, Pages for iCloud, Numbers for iCloud, Keynote for iCloud yazılımları yer alıyor. iWork for iCloud aynı zamanda Microsoft Office dosyaları ile uyumlu çalışıyor.


Yani Word veya Excel formatındaki dosyalarınızı iWork for iCloud ile açabiliyor veya dosyaları MS Office formatlarına çevirebiliyorsunuz.

Computerworld (https://www.computerworld.com.tr/apple/apple-iwork-icloudu-kullanima-sundu/)