PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The Longest Ride'dan Sevgililer Günü'ne Özel Fragmanerkolay
13.Şubat.2015, 21:48
The Longest Ride'dan Sevgililer Günü'ne Özel FragmanNicholas Sparks tarafından kaleme alınan ve Türkçe'ye Seninle Bir Ömür adıyla çevrilen filmden 14 Şubat'a özel bir fragman yayımlandı.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/13-02-2015/original-fd78262869bfbf6ce3dcba9b202c7270.jpg

GOlV6wZLkjY

Nicholas Sparks'ın sinemaya uyarlanan onuncu hikayesi olan The Longest Ride farklı dünyaların insanı olan iki genci konu ediyor. Üniversite öğrencisi Sophia ile kovboyluk yapan Luke tanışıyor ve hızla birbirine bağlanıyor. Ancak Luke'un aynı zamanda boğa biniciliği yapıyor olması ilişkilerini zorlaştırıyor. Sophia, Luke'un her an ölebileceği bir iş yapmasını istemiyor. Öte yandan yaşlı bir adam olan Ira, bir trafik kazası geçiriyor. Onu yol kenarında gören Sophia ve Luke kurtarıyor. Hastaneye kaldırılan ve hayatta kalan adam, uzun yıllar önce yaşadığı aşk hikayesini anlatmaya başlıyor. Aralarında oldukça uzun zaman olan bu iki aşk hikayesi kaderin yardımıyla birbirine bağlanıyor. The Longest Ride'dan yayımlanan ilk fragmana da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

FUS_Q7FsfqU

Filmde Britt Robertson, Scott Eastwood, Alan Alda, Melissa Benoist, Oona Chaplin ve Jack Huston gibi isimler rol alıyor.


The Longest Ride ya da Türkçe adıyla Seninle Bir Ömür'ün 10 Nisan'da vizyona girmesi bekleniyor.

Billur DALAK - IGN (https://tr.ign.com/the-longest-ride/72247/news/the-longest-ridedan-sevgililer-gunune-ozel-fragman)