PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Univention Corporate Server 4.0-1erkolay
11.Şubat.2015, 19:45
Univention Corporate Server’in 4.0-1 Sürümü Duyuruldu
Debian GNU/Linux tabanlı kurumsal web tabanlı entegre sunucu yönetim sistemine sahip bir dağıtım olan Univention Corporate Server’in ilk nokta güncelleştirmesi, Nico Gulden tarafından duyuruldu.

https://docs.univention.de/images/ucs_logo.png

Univention Corporate Server 4.0-1’i duyurmaktan çok mutlu olduklarını söyleyen Gulden; bunun 20 Kasım 2014 tarihinde duyurulan 4.0 sürümünün ilk güncellemesi olduğunu belirtti. Sürümün Univention Corporate Server 4.0 için verilen tüm errata güncelleştirmeleri içerdiğini söyleyen Gulden; Debian “Wheezy” 7.8 tabanlı sistemin basitleştirilmiş sistem kurulumu ve cihaz modunda iyileştirmelerle geldiğini ifade etti. Gulden; sistemin, 32 ve 64 Bit güncelleştirilmiş DVD kalıpları ile sunulduğunu söyledi. Univention Corporate Server 4.0-1 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu (https://forum.univention.de/viewtopic.php?f=54&t=3747) ve sürüm notlarını (https://docs.univention.de/release-notes-4.0-1-en.html) inceleyebilirsiniz.
https://docs.univention.de/illustrations/kanzlei.png

https://docs.univention.de/illustrations/mittelstand.png

https://docs.univention.de/illustrations/mittelstand-ueberblick.png

https://docs.univention.de/illustrations/ucc.png

https://docs.univention.de/illustrations/windows-ts.png

https://docs.univention.de/illustrations/versicherung.png

https://docs.univention.de/illustrations/versicherung-standort.png

https://docs.univention.de/illustrations/nagios.png

https://docs.univention.de/illustrations/schule-module.pngUnivention Corporate Server 4.0-1 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.
İndirme sayfası (https://www.univention.com/downloads/ucs-download/)
UCS_4.0-1-amd64.iso (https://download.univention.de/download/ucs-cds/ucs4.0-1/UCS_4.0-1-amd64.iso) (2,246MB, MD5 (https://download.univention.de/download/ucs-cds/ucs4.0-1/UCS_4.0-1-amd64.iso.md5))


getgnu.org (https://www.getgnu.org/gnulinux/univention-corporate-serverin-4-0-1-surumu-duyuruldu.html)