PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Imgur Artık Tamamen Ücretsizerkolay
10.Şubat.2015, 23:27
Imgur Artık Tamamen ÜcretsizÇevrimiçi fotoğraf paylaşma hizmeti veren Imgur sitesi ücretli PRO üyelik sistemini sonlandırdığını açıkladı. Artık Imgur tamamen ücretsiz.https://s01.shiftdelete.net/img/general_b/15-02/10/basliksiz-1-1423564577.jpg
2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve sunmuş olduğu hizmet ile rakiplerinin bir anda önüne geçen fotoğraf paylaşma sitesi Imgur bugün kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaptı. Imgur, kuruluşunun 6. yılı şerefine ücretli aboneliğini sonlandırdığını açıkladı.

PRO Üyelik ÜcretsizPRO üyelik sisteminde Imgur'a kullanıcılar aylık 2,95 dolar ve yıllık 23 dolar ödeyerek sınırsız fotoğraf yükleme, oylama yapma ve yorum yapma gibi ayrıcalıklara sahip oluyordu. Imgur bu ayrıcalıkları artık tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak. Daha önce ücret ödeyerek PRO üyeliğe sahip olan kullanıcılar ise sitedeki reklamları engelleyebilecek.


Eğer kaliteli bir çevrimiçi fotoğraf paylaşma platformu arıyorsanız hızlı ve sade arayüzü sahip olan Imgur'u kullanabilirsiniz. Imgur'un sitesine buradan (https://imgur.com/) ulaşabilir ve yeni üyelik alabilirsiniz.

Ender Öztürk - SDN (https://shiftdelete.net/imgur-artik-tamamen-ucretsiz-58185)