PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oturum Yardımcısı-Bilgisayar Kapatma Programıdonjuanhose81
06.Şubat.2015, 22:28
Merhaba arkadaşlar;


Oturum Yardımcısı ile Bilgisayarınızı Kolayca Kapatabilir ve Yeniden Başlatabilirsiniz
Oturum Yardımcısı kullanıcılara bilgisayar kapatma işlemlerini pratik ve hızlı bir şekilde yapabilme imkanı veren kullanışlı bir yardımcı araçtır.


Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir bilgisayar kapatma programı olan Oturum Yardımcısı sayesinde masaüstünüzde bilgisayarınızı kapatmak için farklı seçenekler sunan kısayolların olduğu bir pencereye erişebiliyorsunuz. Normalde Windows XP, Windows 7 ve Windows Vista işletim sistemlerinde bilgisayar kapatma seçeneklerine başlat menüsü üzerinden erişilebiliyor. Fakat Windows 8 ile birlikte gelen değişiklikler sonucu başlat menüsü ortadan kaldırılmıştı. Bu nedenle bilgisayar kapatma seçeneklerine erişme konusunda birçok kullanıcı sıkıntı yaşamış, bilgisayarlar kapatmak problem olmuştu. İşte Oturum Yardımcısı yazılımı ile bu problemleri ortadan kaldırabiliyorsunuz.


Oturum Yardımcısı temel olarak bir pencere içerisinde bilgisayar kapatma, yeniden başlatma, oturum kapatma ve bilgisayar kilitleme, bilgisayarı uyku moduna alma kısayollarını bir araya topluyor. Bu sayede klasik bilgisayar kapatma seçeneklerine erişemediğinizde kolayca bilgisayarınızı kontrol edebiliyorsunuz.


Oturum Yardımcısı kurulum gerektirmeyen bir yazılım. Programı bilgisayarınıza indirdiğinizde çalıştırdığınızda direkt olarak bilgisayar kapatma seçeneklerine erişebiliyorsunuz. Program üzerinde bilgisayar kapatma işlemleri için bir zamanlayıcı olsa program daha da kullanışlı olabilirmiş. Yine de Oturum Yardımcısı ihtiyaca hitap eden ve işini sorunsuz tamamlayabilen bir yazılım.

buradan indirebilirsiniz; Oturum Yard (https://www.tamindir.com/oturum-yardimcisi/indir/)