PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Etohum Firması 2015 Yatırımları İçin Seçtiği 15 Girişimi Açıkladıdonjuanhose81
03.Şubat.2015, 16:01
Türkiye'deki internet şirketlerinin sayısını artırmak, girişimcileri desteklemek için çalışan Etohum firması , 31 Ocak Cumartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maslak Kampüsü'ndeki Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiği Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde 2015'in en başarılı 15 girişimini açıkladı. 26-28 Şubat tarihinde Antalya'da gerçekleştirilecek 7. Startup Turkey organizasyonuna katılma hakkı kazanan girişimciler, bu aşamadan sonra bir dizi mentorluk ve eğitim sürecini tamamlayacak, yatırımcılarla yüz yüze görüşmeler yaparak girişimlerini büyütmeye çalışacaklar.


Türkiye'nin yatırımcılarından Etohum 15 seçimleri


Etohum, en başarılı 15 girişim listesini oluşturmak ve bu yıl içinde yatırım yapılacak internet girişimcilerini belirlemek için detaylı bir çalışma gerçekleştirdi. Etohum'a katılan girişimler 16 Ocak Cuma günü, aralarında Mastercard Türkiye Genel Müdürü Mete Güney, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Vestel Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu, Esas Holding CEO'su Çağatay Özdoğru, Sina Afra, Selçuk Saraç, Sait Kayahan ve Akakçe Kurucusu Koray Karataş'ın olduğu bir yatırımcı grubuna yatırımcı sunumlarını gerçekleştirdiler.


Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde duyurulan 15 başarılı girişim, LastOda, MINIQ, Öde.al, Bi'kutu Mutluluk, Cubic.fm, Cepyol, Richiepic, İşte Manikür, Chall, Sensmarine, Buradan Oraya, Pandora, Rent'n Connect, Chain ve Positive Energy oldu.