PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HTC One X +?ya Sense 5 ile Android 4.2.2 güncellemesi geliyor!WeBMasteR
05.Mart.2014, 12:15
Geçtiğimiz günlerde HTC firması One X ve One X +?ya 18 aylık güncelleme periyodunu doldurduğu için güncelleme sunmayacaklarını açıklamıştı. Android 4.3 ve Android 4.4 JellyBean KitKat güncellemesini alamıyor olsalar da, HTC One X + yeni UI (kullanıcı arayüzü) Sense 5 ile birlikte Android 4.2.2 güncellemesini alacağı müjdesi geldi.

Sunulması beklenen Android 4.2.2 güncellemesi HTC BlinkFeed haber akışı, yeni Foto galerisi, Müzik Kanalı ve Miracast gibi özellikleri getireceği söyleniyor. Android 4.2.2 güncellemesi bölge bölge yayınlanacağı için size henüz gelmemiş olabilir. Güncellemeleri Kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım Güncellemesine giderek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Güncellemenin Türkiye için ne zaman yayınlanacağına deir şimdilik bir bilgi bulunmuyor.


Kaynak: https://webinyo.com/htc-one-x-ya-sens...#ixzz2qmUEP99A (https://webinyo.com/htc-one-x-ya-sense-5-ile-android-4-2-2-guncellemesi-geliyor.html#ixzz2qmUEP99A)


Kaynak (https://www.webmasterlord.net/mobil-teknoloji/1264-htc-ya-sense-5-ile-android-4-2-2-guncellemesi-geliyor-new-post.html)