PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vizra Nedir? / Neden Vizra?donjuanhose81
24.Ocak.2015, 17:37
Hosting Yönetimi, Müşteri Takip ve E-Ticaret Sistemleri Vizra'da bir arada yer alır.


Vizra, öncelikle Hosting firmaları için geliştirilmiş olmakla beraber, internet üzerinden herhangi bir ürün veya servis satışı yapan, ve bunların destek, ödeme takibi gibi işlemlerini aynı sistem üzerinden yürütmek isteyenler için ideal ve ücretsiz bir çözümdür.


Neden Vizra?


Vizra tamamen ve süresiz olarak ücretsizdir. Sadece markasız lisanslarda ücretlendirme bulunmaktadır. Markasız lisanslarda müşterileriniz hiçbir yerde Vizra markasını görmezler. Vizra'yı kendi yazılımınız gibi kullanabilirsiniz.


Servis tanımlama sistemi ile, satışını yaptığınız herhangi bir ürün veya verdiğiniz hizmeti tanımlayabilir, kurulumla hazır olarak gelen satış sistemi portalı ile anında satışa başlayabilirsiniz.


Tasarım ve Kodlama tamamen birbirinden ayrılmıştır. Tema dosyalarını, firmanızın kurumsal tasarımına göre düzenleyerek, müşteri paneli ve satış sistemininde kendi temanızı oluşturabilirsiniz


Gerçek Çoklu Kur sistemi ile istediğiniz ürünün satışını istediğiniz kurdan yapabilir, ödemelerinizi istediğiniz kurdan alabilirsiniz.


Çok Dil Sistemi ile müşteri panelinizden birden fazla dil seçeneği sunabilirsiniz.


Modüler yapısı sayesinde, satışını yaptığınız hizmeti ilgili modüllerle kontrol edebilirsiniz. Otomatik ödemelerde (PayPal, Kredi Kartı) hesap açılışları, ödeme yapılmadığında hesapların askıya alınması, tamamen sistem tarafından gerçekleştirilmektedir. Kendi ödeme, alan adı ve servis modülünü yazabilir ve kullanabilirsiniz.


Gelişmiş Alan Adı sistemi sayesinde, Alan Adı tescil, yenileme, DNS ve Kontak güncelleme işlemlerini, müşterileriniz kendi panellerinden yapabilmektedir.


Sunucu Monitoring sistemi ile, sunucunuzun port (Web, MySQL vb) ve yük durumlarını yönetim panelinde sabit bir konumda gözlemleyebilir, herhangi bir sorun durumunda sistemden gelen uyarılar sayesinde anında müdahele edebilirsiniz.


Gelişmiş Bilet tabanlı destek sistemi, Kategorize edilmiş Bilgi Bankası ve Dosya Merkezi ile müşterilerinize destek vermek artık çok daha kolay. MSN Bot'unuz, müşterileriniz destek kaydı oluşturduğunda, veya yeni bir sipariş geldiğinde sizi MSN adresinize mesaj göndererek uyarabilir, eğer SMS servisinin ayarlarını yaptıysanız, cep telefonunuza SMS ile uyarı gönderebilir.


cPanel, PLESK ve DirectI import araçları ile, bu panellerdeki hosting ve domainlerinizi 1-2 tıklama ile Vizra Panelinize import edebilirsiniz.


Entegre toplu mail gönderim sistemi ile, dilerseniz göndereceğiniz mailleri bir güne yayarak istediğiniz aralıkta müşterilinize toplu email gönderimi yapabilirsiniz.

WeBMasteR
24.Ocak.2015, 19:15
Şu güzelim sistemi yarıda bırakıp gittiler ya, WHMCS'ye elimiz mahkum kaldık. Vizra'ya destek olmadı sanırım. Biz de yetişemedik. Böyle projelerin kıymetini bilmek lazım.