PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Webmasterler İçin Yaralı Olacak Siteler Nelerdir?megatron
19.Ocak.2015, 23:38
Gezginler : Bedava sayaç, ziyaretçi defteri, forum, posta listesi, form posta ve anlık döviz kurları.


Duzgun.com Türkçe E-Ticaret : osCommerce, OpenCart : windows mysql kurulumu, asp, php, linux, photoshop, flash, perl, delphi.


HazırKod - Anasayfa : Sitenize hazır kodlar. Sayaç, saat, hesap makinesi, mause efektleri, ip numarası, menu ve java script, asp script, php script, perl, pascal, makaleler ve fazlası...


ASPNedir?com : ASP dersi, ipuçları, kurulum,makaleler,haberler ve .NET teknolojileri üzerine örnek programlar..


MaxiASP - [ Trke Asp Merkezi ] : Hazır asp kodlar, asp programları, asp scriptleri, kaynaklar, kitap önerileri ve kod yazmak için gerekli programlar..


ASP ndir - Trke ASP ve ASP.NET Kaynanz : Bedava asp scriptler, kategorilere ayrılmış hazır kod ve örnek uygulamalar. Sayaç, takvim, anket, portal, forum, mesajlaşma sistemi, sohbet, toplist, ziyaretçi defteri...


phpBB Türkiye : Türkçe phpBB Destek : PhpBB Türkçe eklenti ve yardımı.


Ceviz.Net - Hayal kurmak bilgiden daha önemlidir! : Makaleler ve oldukça faydalı forum sitesi.phpkolik.com: php kaynakları : Php Nuke kaynak sitesi.Forumlar, dosyalar, linkler ve örnek kodlar..


PHP ile Sunucu Tabanli Uygulamalar : PHP ile Uygulama Geliştirme, MySQL ile Veritabanı Uygulamaları, MySQL ile veritabanı yönetimi, PHP arayüzü, Php dili yapısı, Session Management..


verivizyon.com! 'Yazılım Akademisi' : Veritabanı tasarımı, XML ve SQL Server ile ilgili ipuçları ve makaleler..


JAVAScript ndir - Trke JAVAScript, JQUERY Kaynanz : java script indir, bedava java script sitesi, sayaç, takvim, yazı efektleri...


---Web Dersleri--- Photoshop icin iyi bir basvuru kaynagi : Photoshop ve Terragen kullanımı için ayrıntılı dersler, ayrıca web tasarımı ile ilgili bilgiler..


https://www.progr***olik.com : php nuke block themes modul webmaster kaynaklari dersler webtasarim hakkinda herşey.


Sayfaweb Web tasarm hizmetleri, Hosting, domain, web dizayn, web dizayn, web tasarm, web tasarm, web design, ucuz hosting, kaliteli hosting, domain kayt, tescil, domain sorgulama : web tasarım ve hizmetleri,domain,hosting.


Make Free Buttons and Banners with Online Web Button Maker Tool : Webmasterlar siteniz için online bedava buton ve banner tasarlayabilirsiniz. Türkçe font desteği de bulunmaktadır.