PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paid to Promote (Tanıt Ve Kazan Sistemi Nedir?)megatron
13.Ocak.2015, 13:08
Bu tarz sistemlerde de siz siteye üye olursunuz ve orda size tanıtacağınız linkler veya bannerler vardır, size derler ki git bunu 1000 kişiye tıklat minimum 0.75$ max 1$ vereyim sana, reklâmlara göre değişiyor. Tabi şimdi size zor gelebilir ama şimdi ticarete bakın.
Yazının başından buyana anlattığım sistemleri öğrendiniz hepsinde bir reklâm veren var işte bu sefer o sistemlerde reklâm veren biz olacağız bu ptp sitelerindeki reklâmları alıp önceki anlattığım sitelere reklâm olarak vereceğiz ve ücretini ödeyeceğiz. Ticaretine gelince
Mesela intoffers.com advertising bölümüne girip 5000 clike 1,5$ ücret alıyor ptc sitesi. Siz ise 1000 tıka 1$ alacaksınız yani 5000 tık 5$ ise 1.5 düş 3.5$ size kalıyor. Bakın eliniz ayağınız yoruldu mu hayır, babam hep ticaret yap oğlum demişti şimdi daha iyi anlıyorum. Tabi sadece ptc değil kittensptr.com veyahut poohbearsprt.com gibi ptr sitelerine de reklâm verebilirsiniz.
Dikkat: Approved sites” denen bir şey var burada gelen tıklamaların kabul edildiği siteler vardır..Mesela beavermails intofferstan gelen tıkların sayar. Beavermailsin hiç kabul etmediği bir siteye beavermailsten aldığınız ptp linkini reklâm verirseniz hiç bir tıkınız saymaz. Bu sistem tüm ptp sitelerde mevcut bu yüzden dikkatli olun.