PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Related Grup Visilabs’i satın aldımegatron
12.Ocak.2015, 16:44
Türkiye’nin önde gelen e-posta pazarlama servislerinden euro.message’ı bünyesinde bulunduran Related Grup, Vislabs’i satın aldı.


RELATED Grup Türkiye'nin en köklü web analitik ve optimizasyon şirketi Visilabs'i bünyesine kattı. Bu satın almanın ardından RELATED'in amiral gemisi euro.message'ın kullanıcılarına sunduğu hizmete bir yenisi daha eklenmiş oldu.


Satın alınmanın ardından web, mobil, email ve dijital tüm platformları kapsayan ölçümleme ve optimizasyonda pazarlamacıların ihtiyacı olan bilgi akışını ve gerekli araçları sağlayan Visilab’in bir çok email marketing şirketi ile entegrasyonları da kesintisiz ve eksiksiz devam ettirilecek.


Bu ortaklığın ardından çalışan sayısı 95’e ulaşan RELATED Grup, euro.message ile bir çok web optimizasyon şirketi ve tavsiye motoru ile hali hazırda entegre müşterilerine tek bir noktada OMNICHANNEL pazarlama tecrübesini hayata geçirmeye devam edecek.


Bugüne kadar sürdürdüğü bu anlamdaki yerli ve yabancı kaynaklı ürünler ile tüm iş birliklerine devam edecek olan euro.message, ortaklığın ardından Visilabs desteğini arttırarak hizmet vermeyi sürdürecek.


Elektronik posta pazarlama servisi veren euro.message’ın azınlık hisseleri 2012 yılında Doğus Grubu tarafından satın alınmıştı.

KAYNAK:ntvmsnbc.com