PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uydunet Abonelikayfareli
05.Ocak.2015, 20:07
Web Site İsmi : Anindakablotv.com

Site Başlığı : Uydunet Abonelik 0216 371 6666 | Anindakablotv.com

Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Eylül 2013

Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : İnternetinizin hızını kat kat arttırmak istiyorsanız, uydunet (https://www.anindakablotv.com/uydunet/) Fiber internet çözümlerinden satın alabilirsiniz. Yüksek hızda fiber internete, son derece uygun fiyatlarla sahip olmak adına hemen 0216 371 66 66 numaralı telefonu arayınız.

Hızlı internet keyfiyle, HD televizyon keyfini bir arada yaşamayı planlayanlar Anindakablotv.com sitesini ziyaret ederek buradan paketler hakkında bilgiler toplayabilecektir.

https://anindakablotv.com/img/sebeke_olan_iller.png

Dijital HD yayınlar, teledünya (https://www.anindakablotv.com/teledunya/) müşterilerine sunulmaktadır. Teledünya çözümlerini tercih edenler, yaşanabilecek her türlü arızada ücretsiz servis garantisi altındadır. Televizyonunuzda oluşabilecek olası problemler anında, uzman teknik ekip, adresinizi ziyaret ederek soruna ivedilikle çözüm bulacaktır.

Çok sayıda yerli ve yabancı kanallar, kablo tv (https://www.anindakablotv.com/kablotv/) paketinde kendine yer bulmuştur. Kablo tv'nin önemli avantajlarından bir tanesi de kötü hava şartlarından asla etkilenmemesidir. Zira sistemin işleyebilmesi için antene ihtiyaç bulunmamaktadır.

https://anindakablotv.com/img/turksat_uydunet_yetkili_bayi.png