PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The Hacker - BlackhatWeBMasteR
05.Ocak.2015, 15:58
https://www.gameois.com/wp-content/uploads/2015/01/blackhat-hacker-filmi-2015-gameois1.png

Yapımcılığını ve yönetmenliğini ünlü isim Michael Mann'ın üstlendiği, gerilim ve suç türünde bir yapım olan Hacker (Blackhat) filmi yakında sinema severler ile buluşuyor. Uzun zamandır hasretini çekmiş olduğumuz bir senaryo yakında bizlerle, internet korsanları üzerine yapılan filmler artmasını beklerken azalması benim için can sıkıcı bir durum olmuştu. Zor Ölüm 4, Kod adı kılıçbalığı gibi bilgisayar korsanlarının ana konuda yer aldığı filmler her zaman ilgiyle izlediğim filmler içine girmiştir.

Başrolde, son yıllarda yıldızı gerek Marvel yapımı filmler ile gerekse diğer filmler ile parlayan, Chris Hemsworth yer almakta. Film konusuna değinmek gerekirse, acımasız bir internet korsanı, global olarak tüm internet ağını tehdit etmekte, bu alan üzerinde saldırılar gerçekleştirmektedir, siber saldırıların ciddiyetinin farkında olan hükümet yetkilileri bu korsanı durdurabilmek için ellerindeki tüm imkanları kullansalar da yeterli olamazlar, durum böyle olunca, alanında uzman kişilerin listesi çıkarılır, yardım isteyebilecekleri ve bilgisine güvendikleri tek kişi ise, 15 yıllık hapis cezasına çarptırılmış Nicholas Hathaway'dır. Hükümet yetkililerin gelmesiyle birlikte pazarlık masasına oturan Nicholas Hathaway, işi kabul eder ve azılı internet korsanının planlarını deşifre etmek için çalışmalara başlar.

Kod adı kılıçbalığı ve Zor Ölüm 4 filmlerinde de olduğu gibi sadece internet suçları üzerine değil bol bol aksiyon sahnelerinin yer aldığı bir film bizleri bekliyor.
Hacker Blackhat filmi ne zaman çıkacak ?

Hacker (Blackhat) filmi, 16 Ocak 2015′te vizyona girecek.

Fragmanı :

N6PuXJUMW1U

Kaynak : Hacker BlackHAT yorumları (https://www.gameois.com/2015-hacker-film-yorumlari-blackhat-konusu/)