PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alcatel Onetouch, Bütçenize Hesaplı Akıllı Saatini Tanıttıdonjuanhose81
04.Ocak.2015, 04:22
2015 yılına girdiğimiz bugünlerde mobil teknoloji devi olan firmalardan her gün yeni haber gelmeye devam ediyor. Sıradaki haberimiz Alcatel firmasına ait. Bu yıl yapılacak olan CES fuarı 6 Ocak 2015'de başlayacak ve birkaç günlüğüne teknolojinin kalbi olacak gibi görünüyor.

Diğer taraftan CES fuarına birkaç gün kala duyurular gelmeye başladı. Alcatel OneTouch, geçtiğimiz gün bütçe dostu akıllı saati, Alcatel Watch'u duyurdu. Adı sadece Watch (Alcatel OneTouch Watch) olan akıllı saatin, yuvarlak hatlara sahip bir tasarımı benimsediğini belirtelim.


Dört farklı kayışa sahip olan cihazın her bir kayışı oldukça şık gözüküyor. Klasik bir akıllı saat olan Alcatel Watch, hemen her akıllı saat gibi kullanıcısının günlük aktivitelerini izleyebiliyor. Ayrıca pedometre ve kalp atışı sensörü gibi özelliklere de sahip olan cihaz ayrıca, uzaktan müzik kontrolü, fotoğraf çekimi ve bildirim kontrolü özellikleri sunuyor.


Öte yandan 'akıllı fiyat' sloganıyla tanıtılan bu akıllı saatin oldukça uygun bir fiyatla satışa çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak ne yazık ki cihazın fiyatı açıklanmadı. Tahminime göre cihaz hakkındaki tüm detaylar CES 2015 fuarında verilecek gibi görülüyor.