PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can, Güzel Köylü'nün 28. Bölümünde Coşturduerkolay
01.Ocak.2015, 15:36
Güzel Köylü 28. bölümde Sibel Can coşturdu

Star Tv'nin eğlenceli dizisi Güzel Köylü son bölümüyle yeni yıla akşamı ekrana geldi. Güzel Köylü 28. bölümde sürpriz bir gelişme yaşandı ve ünlü şarkıcı Sibel Can, yeni yıla Güzelköy'de girmeye karar verdi. Sibel Can'ın köye gelmesi herkeste büyük coşku yaratırken, Sİbel Can köyün yılbaşı gecesine de damgasını vurdu.


Başrollerini Gizem Karaca, Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuhoğlu'nun paylaştığı Güzel Köylü 28. bölümüyle yeni yıla girmeye saatler kala izleyici karşısına çıktı. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı dizinin bu bölümünde Sibel Can'ın Güzelköy'e gelmesi köyde herkesi heyecanlandırdı. İlk kez yılbaşı balosunun düzenleneceği köyde, Sibel Can sahneye çıktı! Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Güzel Köylü son bölümüyle 31 Aralık'da Star Tv'de ekrana geldi.

Yeni yıl yaklaştıkça Güzelköy'de de yılbaşı balosu çalışmaları hız kazandı. Köyde ilk kez yılbaşı balosu düzenlenecekti ve herkesin yeni yıldan farklı beklentileri vardı. Güzel Köylü 28. bölümde yeni yılın ilk günleri Cemal ve Gül için oldukça hareketli geçecekti. Bunun nedeni ise kendileri hakkında planlardan haberdar olan çift, herkesten gizli evlenmeye karar verdi ve harekete geçti. Ancak aksilikler yine peşlerini bırakmadı. Gül'ün ayağının incinmesi ve nüfus cüzdanını bulaması ve resmi tatilden dolayı nüfusta işlemlerin halledilemesi çiftimizi çılgına çevirdi.


Güzel Köylü son bölümde köyde düzenlenecek yılbaşı balosu herkesi heyecanlandırdı. Ancak asıl bomba haber Sibel Can'ın Güzelköy'e gelmesi oldu. Muğla'da konseri iptal olan Sibel Can, Güzelköy'de konser vermeye karar verdi. Sibel Can'ın gelişi Yusuf ve Cemal'i de harekete geçirdi.


https://img7.mynet.com/mgz2/guzel-icf-seo_313.jpghttps://img7.mynet.com/mgz2/guzel-yil-seo_640.jpg

Mynet: https://www.mynet.com/magazin/detay/guncel/guzel-koylu-28-bolumde-sibel-can-costurdu/48423