PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Master PDF Editor PCLinuxOS Yazılım Depolarındaerkolay
30.Aralık.2014, 00:55
Master PDF Editor PCLinuxOS Yazılım Depolarından İndirilebilir

https://getgnu.org/images/stories/pdf-icon.jpg?db1a3e

Master PDF Editor; güçlü ve işlevsel bir PDF editörü. Artık PCLinuxOS yazılım depolarından kolaylıkla edinilebiliyor. Üstelik, çıktı dosya üzerinde filigran eklenmesi dışında herhangi bir sınırlama da bulunmuyor. Master PDF Editor’ün belli başlı özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün: PDF metnini, resimleri, sayfaları tam düzenleme özelliğiyle istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Yeni PDF ve XPS dosyaları oluşturabiliyor ya da var olanları düzenleyebiliyorsunuz. PDF dosyalarındaki yer imlerini düzenleyebiliyor ya da yenilerini ekleyebiliyorsunuz. 128 bit şifreleme kullanarak PDF dosyalarını koruyabilirsiniz. PDF dosyaları içine (butonlar, onay kutuları, listeler gibi) PDF kontrolleri ekleyebilirsiniz. PDF dosyalarını BMP, JPG, PNG, TIFF ve dahil çeşitli grafik biçimleri içine aktarabilirsiniz. PDF dosyalarını bölebilir ya da birleştirebilirsiniz. PDF formlarını hızlı ve basit bir biçimde doldurabilirsiniz. PDF belgelerinizi dijital imza ile imzalayabilirsiniz; imzalar oluşturabilir ve doğrulayabilirsiniz.


Master PDF Editor’un son sürümünü aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.
Master PDF Editor’un son sürümü 2.2.05 GNU/Linux için:

https://code-industry.net/img/linux_icon.png (https://code-industry.net/free-pdf-editor.php)
Download Master PDF Editor for Linux (https://code-industry.net/free-pdf-editor.php)Master PDF Editor’un son sürümü 2.2.05 Windows için:

https://code-industry.net/img/win_icon.png (https://masterpdfeditor.com/downloads/MasterPDFEditor-setup.exe)
Download Master PDF Editor 32 bit & 64 bit for Windows (https://code-industry.net/public/MasterPDFEditor-setup.exe)Master PDF Editor’un son sürümü 2.1.90 Mac OS X için:

https://code-industry.net/img/mac_icon.png (https://code-industry.net/public/MasterPDFEditor.dmg)
Download Master PDF Editor for Mac OS X 10.6 – 10.10 (https://code-industry.net/public/MasterPDFEditor.dmg)