PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adsense AlternatifleriSir.Vanity
29.Aralık.2014, 18:12
Birçoğumuz Google Adsense reklamlarını almaktan muzdariptir. Çoğu zaman nedeniz yere kayıt olamazsınız. Ya da eksik giden bir şeyler vardır. Hele ki ‘‘Google Politikalarıyla Uygun Değil.’’ Yazısını aldığınız an Adsense almanız aşırı derecede zorlaşacaktır. Bizde bu yazımızda bu derdinizden kurtulmanızı sağlayacak, Google Adsense alternatifleri adlı konuyu ele alıyoruz. Çoğu kendimin de denemiş olduğu ve memnun kaldığım alternatif reklam şirketleridir. Sizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İyiden kötüye doğru bir sıralama yapalım. :)

1-) Bumerang Network


Şüphesiz ki Google Adsense’e kafa tutacak bir reklam şirketi varsa Boomdansdır. Yani servisleri olan Bumerang diyebiliriz. Türk yapımı olan bu şirketin bugüne kadar birçok kişiye milyarlar kazandırdığı doğrudur ve en güvenilir reklam şirketlerinden biridir. İki adet işleyiş şekli vardır. Bunları da iki gruba ayıralım.

Teklif İle Gelen Reklamlar: Teklif ile gelen reklamlar bugüne kadar bumerangın kullanmış olduğu bir servistir. Reklam verecek olan firmalar reklamını verir, bumerang sizin sitenize göre bir fiyat belirler ve sizde o reklamı metin halinde yayınlarsınız. Özellikle kış aylarında bu reklamlar çok gelir.

Görsel Reklam: Bu tür reklam ise Bumerangın yeni geçmiş olduğu bir sistemdir. Bildiğimiz reklamları sitenizin çeşitli yerlerine koyarsınız, gösterim başına ve tıklanma başına para kazanırsınız. Görsel reklamın en iyi yanı ise Google gibi sitenize uygun reklamlar tanımlamasıdır. Emin olun birçok reklam şirketinden de fazla para verir.

Bumerang’ın yararları bununla da bitmiyor. Kendi servisleri olan yazarkafe.com adlı sitede yazılarınızı yayınlayıp, sitenize aşırı derecede fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Hem de bedava. Bunun için sitenizin Platin üye olması gerekmektedir. Kısaca demek istediğim şu ki en iyi Google Adsense alternatifi budur. :)

https://www.hizliresimyukle.com/images/2014/08/13/bumerang_thumb3.jpg
2-) GittiGidiyor Satış Ortaklığı


Yine güvenilir servislerden biri olan GittiGidiyor satış ortaklığı, sizlere kendi ürünlerinin tanıtımını yaparken sizde kazanıyorsunuz. Gitti Gidiyor satış oraklığının bir kötü yanı ise sadece tıklama başına para vermesi. Çoğu reklam şirketleri gösterim başına kazançta vaat ediyor. Siteniz ürün tanıtımına uygunsa gitti gidiyor tercih edebilirsiniz. Google adsense alternatifleri yazımızda 2. Sırayı almayı hak ediyor :)

https://www.hizliresimyukle.com/images/2014/08/13/isOrtakligi.jpg
En iyi iki Google Adsense alternatifini sizlere sunduk. Tavsiyem Bumerang kullanmanız yönünde olacaktır. :) İyi Forumlar dilerim.

WeBMasteR
29.Aralık.2014, 18:54
Eline sağlık Furkan. Bilgiler için teşekkürler.

AdHood da tık başı 10 kuruş veren, temiz reklamları olan bir firma.

Sir.Vanity
29.Aralık.2014, 18:59
Eline sağlık Furkan. Bilgiler için teşekkürler.

AdHood da tık başı 10 kuruş veren, temiz reklamları olan bir firma.

Rica ederim.

Ama sanirsam AdHood Paypal odeme yapmiyor değil mi?