PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digitürk Borç Sorgulama Yöntemleriosman75
29.Aralık.2014, 17:40
Son yüzyılda teknolojinin gelişip yaygınlaşmasıyla birlikte sinema ve televizyon hayatımızın her alanına girmiş ve geniş halk kitlelerine hitap etmeye başlamıştır. Bunun yanında globalleşen dünyanın teknoloji ve teknik gelişmelerini yakından takip edebilmek çok zor hatta imkânsız diyebiliriz. İşte gelişip ilerleyen bu teknolojinin karşısında televizyon ve sinema keyfi daha kaliteli şekillerde daha farklı çeşit ve yöntemlerle sunulmaya başlanmıştır. Bunlardan ülkemizde en yaygın olanı rahatlıkla Digitürk diyebiliriz. Digitürk teknolojinin tüm imkânlarını sinema ve televizyon kanallarıyla ve görüntü kalitesiyle sunmakta başarılı bir yol izlemiştir. Digitürk (https://www.kolayuyelik.com/) ile yerli ve yabancı kanallarından istediğiniz kanalı bulup izlemeniz mümkündür. Sizin evlere sizin istediğiniz paketleri sunmakta ve evinizdeki mutluluğa katkıda bulunmaktadır. Bu hizmetlerinin yanı sıra internet hizmetini de sunmaya başladığını söylemek mümkündür. Digitürk ayrıca lig TV paketi, sinema paketi, dizi paketi, giriş paketi, spor ekstra paketi, çocuk paketi gibi birçok paketi kullanıcılarına sunmaktadır.
Digitürk hizmetini kullanan kişi ve kurumların tabi ki bu hizmete karşılık belli bir bedel ödemesi söz konusudur. Bu Digitürk bedelleri çeşitli paket ve kalitelerle farklılık arz edebilmektedir. Ayrıca toplu gösterim veya kişisel olduğu zamanlarda da farklılık gösterdiğini söylemek doğru olacaktır. Digitürk borç sorgulama sistemi ile fatura tutarınızı çok kolay bir şekilde öğrenme imkânı bulabiliyorsunuz. Bu fatura tutarınızı ilk ve en kolay sorgulama yöntemi Digitürk online işlemler sayfasına girip orda telefon numarasıyla ve Digitürk şifrenizle girip öğrenmenizdir. Ayrıca Digitürkün aynı sayfasında TC kimlik numaranız veya üyelik numarasıyla giriş kısmından Digitürk borcunuzu sorunsuzca sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bir başka Digitürk borç sorgulama yöntemi de telefonla sms ile yapılmaktadır.
Digitürk'e kayıtlı cep telefonu numaranız var ise cep telefonunuzun mesaj kısmından "FATURA" yazıp 3555'e SMS gönderdiğiniz zaman son döneme ait fatura bilgilerinizi ve toplam borcunuzu öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Eğer Digitürk'te cep telefonu numaranız sistemde kayıtlı değil ise hemen Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak telefon numaranızı kayıt ettirebilir sonrada istediğiniz zaman faturanızın borcunu sms aracılığıyla sorgulama imkânına sahip olabiliyorsunuz. Bu arada bu şekilde Digitürk internet (https://www.kolayuyelik.com/) fatura sorulama yaptığınızda yani DIGIMOBIL 3555 hizmetinden Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri aracılığıyla faydalandığınızda ücretlendirmelere tabi olacaksınız. Her işlem için faturalı hatlarda 2 kısa mesaj, kontörlü hatlarda operatörün iki sms fiyatlandırması olarak ücretlendirilir. Ücretlendirmede operatörlerin standart sms tarifesi geçerli olacaktır.
Digiturk borç sorgulama ve fatura öğrenme işlemlerinizi; kısaca toparlayacak olursak Digiturk online işlem sayfasından “ÜYE BİLGİLERİ” menüsü altında yer alan “FATURA BİLGİLERİ” sekmesinden, Üye numaranızı ve FATURA yazıp 3555’e göndererek, PTT yolu ile adresinize gönderilen DIGITURK aylık faturanızdan, https://www.digiturk.tv adresinden ulaşabileceğiniz “DIGIWEB üyelik işlemlerinden, 0 212 473 73 73 numaralı telefonla ulaşacağınız Müşteri Hizmetlerinde SESLİ YANIT SİSTEMİNDEN veya Müşteri Temsilcisine bağlanarak Digitürk Lig TV (https://www.kolayuyelik.com/) fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanında internette bu işlemi yapabileceğiniz birçok internet web sitesi bulunmaktadır. Bu internet sitelerinden güncel borç bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür. Günümüze internetin yaygın olduğu bu zamanda ulaşmak istediğiniz bilgilere çeşitli kanallar yoluyla ulaşmanız mümkün olmaktadır. Digitürk borçlarınızı yukarda saydığımız birçok yöntemle rahatlıkla sorgulayabilir ve ödeyeceğiniz tutar konusunda tereddütleriniz kalmayacaktır.
İnsanlar fatura ödemelerinde gibi birçok ödemede ödenecek tutar konusunda tereddütlerde kalmaktadır. Bu tereddütler insanları o anki borçlarını sorgulama ihtiyacını hissettirmektedir. Bu yüzden aslında insanlar ödeyecekleri miktarları bildiği halde sorgulamaya ihtiyaç duyabilmektedir. Digitürk üyeliğiniz süresince Digitürk online işlemler sayfasından ek kampanyalı veya kampanyasız paketler ekletebileceğiniz gibi güncel borç bilgilerinizi de sorgulayabilirsiniz https://www.kolayuyelik.com/