PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EXCAPE | Gerçek Evden Kaçış OyunuAmiral0629
22.Aralık.2014, 13:20
https://www.dilsadakcaoglu.com/wp-content/uploads/2014/12/excape-evden-kacis-oyunu-logo-dilsad-akcaoglu.jpg

Birçok evden kaçış oyununa katılmış biri olarak şunu söyleyebilirim; EXCAPE gerçekten özgün ve kaliteli bir oyun. İlk defa kullanılan özgün bulmaca ve düzenekler, harika bir kurgu ve oyun içinde birçok geri dönüşle diğerlerinden ayrılıyor. Zorluk seviyesi birçok oyuna göre yüksek ancak koşuşturma ve eğlencede aynı seviyede yüksek. Oyun sonunda eliniz çenenizde boş boş bulmacaya bakarken çekilen resminizi elinize aldığınızda daha mutlu oluyorsunuz :D

https://www.dilsadakcaoglu.com/wp-content/uploads/2014/12/excape-evden-kacis-oyunu-dilsad-akcaoglu.jpg

EXCAPE

Grup olarak yapılan klasik aktivitelerden sıkıldıysanız, tüm dünyada çılgınlık haline gelen EXCAPE Gerçek Evden Kaçış Oyunu etkinliği size sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla yaşayabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunuyor.

100 m2 alan üzerine kurulu ve özel olarak dekore edilmiş EXCAPE evinde sizi bilmeceler, bulmacalar, gizli eşyalar, lazerli güvenlik sistemleri, gizli bölmeler ve polisiye bir gerilim bekliyor. 2-5 Kişilik takımlar halinde rezervasyon yaptırarak ve sadece zekanızı kullanarak 60 dakika boyunca daha önce hiç yaşamadığınız bu heyecana katılın.

Kendi içinde bir senaryosu olan ve sizi odan odaya koşturacak bu etkinlikte kendinizi bir filmin baş kahramanı gibi hissedeceksiniz. Şifreler, kilitler, eşkâller ve çözülmeyi bekleyen büyük bir sır? Bu evden çıkabilecek misiniz?

EXCAPE Gerçek Evden Kaçış oyunu sizi; aileniz, arkadaşlarınız, sevdikleriniz ya da çalışanlarınız ile birlikte bu heyecanı yaşamaya davet ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: www.excape.com.tr

Facebook: www.facebook.com/excapetrexcape, oyun, excape oyun, evden kaçış oyunu, gerçek oyun, excapetr, excapertr.com, gerçek evden kaçış oyunu, room escape, room escape game, real room escape, real-life room escape game, istrapped, tuzak, evden firar

WeBMasteR
22.Aralık.2014, 14:20
Oyunlarla aram yok ama, böyle yerli oyunların geliştiğini görünce memnun oluyorum.

Konu oyunlar bölümüne taşındı.