PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tapatalk İle Forumlarda Hızlı Gezinindeniz
21.Aralık.2014, 12:30
Tapatalk forumları hızlı ve reklamsız bir şekilde gezinmeyi sağlar . Tapatalk windows phone android iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir durumdadır.

Tapatalk ile forumda konu açarak , yorum yazabilir, cevaplayabilir alıntı yapabilirsiniz. Tapatalk'in diğer bir güzelliği ise google hesabınızı bağlayarak her telefondan aynı uyeliklere basvurabilirsiniz.

Tapatalk , tapatalk eklentisi kurulmuş forumlarda kullanılabilir. Zaten büyük webmaster forumlarında tapatalk eklentisi kurulu.

https://***********.com.tr/tapatalk-ile-f...li-gezinin (https://***********.com.tr/tapatalk-ile-forumlarda-hizli-gezinin)

Kaynak: Tapatalk İle Forumlarda Hizli Gezinin (https://webmaster.bbs.tr/forum/tapatalk-ile-forumlarda-hizli-gezinin-konusu.html)

WeBMasteR
21.Aralık.2014, 18:36
Tapatalk'ın son sürümlerinde reklam çıkıyor. Hem de bu reklamların tapatalk ekibine mi forum sahiplerine mi ait olduğunu bilmiyoruz.

Şöyle bir durumla karşılaştım: Hiç bir reklamın olmadığı bir forumu Tapatalk ile gezerken reklam çıkıyor. Bence çıkan reklamlar Tapatalk program yapımcılarına ait.

Sir.Vanity
21.Aralık.2014, 18:46
Tapatalk'ın son sürümlerinde reklam çıkıyor. Hem de bu reklamların tapatalk ekibine mi forum sahiplerine mi ait olduğunu bilmiyoruz.

Şöyle bir durumla karşılaştım: Hiç bir reklamın olmadığı bir forumu Tapatalk ile gezerken reklam çıkıyor. Bence çıkan reklamlar Tapatalk program yapcılarına ait.

Tapatalk yapimcilarina ait

Tapatalktan Gonderildi. Yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim.

WeBMasteR
10.Şubat.2015, 01:34
Az önce Tapatalk eklentisini güncelledim. Bu versiyonda üye gruplarına reklam kapatma seçeneği eklemişler. Ben de kayıtlı üyelerimize Tapatalk reklamını kapattım. Konularda reklam görmeyecek üyelerimiz.

MyBB kullanıcıları boş yere sevinmesin. Onlara hala reklam kapatma seçeneği eklememişler.

Sir.Vanity
10.Şubat.2015, 08:43
Güzel guncellemisler :)

WeBMasteR
13.Şubat.2015, 22:11
Cihazdaki yazılım için de güncelleme gelmiş yine. Ben güncelledim. Ama her seferinde şifreleri tekrar istemesi yok mu?.
Benim için azap yahu!...